Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt mar ugy valaki, hogy...

Volt mar ugy valaki, hogy nyomasztja, hogy valami tul szep?

Figyelt kérdés

Most a pelda egy nyaralas, de lehet gondolni barmi masra.

Nekem van erzekem a szep irant, de mig minden aprosagot szeretek eszevenni, a tomeny mindenki altal szepnek tartott dolgok vegul csomorrel toltenek el, nyomasztanak. Legyen az, hogy valasztani kell egy puzzle-t, es nekem az Amalfi-part nyomaszto. Egy halaszkunyhot inkabb kis viragokkal meg nagy kopar sziklakkal.

Most itt ulok a katalan tengerpart egyik gyongyszemen, Salvador Dali villaja kozeleben, es egy semmitmondo reten szeretnek piknikezni.

Tul fogom elni, es nem provokacio. De mikor a tarsasag, vagy a sajat hazastars tok boldog, es te szeretnel egy regi gyerekkori egyszeru emleket inkabb, majkremkonzervestol.

En amugy akkor is az apro szepsegeket szerettem, amikor nagyobb nem jutott.

Volt igy valaki?



2023. jún. 12. 15:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem vagy véletlen bipoláris, borderline?

Mert annak lehet a tünete hogy tulteng valamitől… adott esetben valami túl szeptol. Én ilyen vagyok

2023. jún. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De... Borderline vagyok. Es bizonyos korulmenyek a komfortzonamon belul mar husz eve jol uralhatok. De ilyenkor mintha a labaimat kirugtak volna.
2023. jún. 12. 16:02
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor elég erősen megvan a válasz

De emellé meg bejöhetnek olyan dolgok amiket te magad sem tudsz kielemezni


Én pl imádom a hegyvidéket de amikor ott vagyok hirtelen hatalmas nyomást szoktam érezni és túlpörgök tőle meg csinálok 500 képet amiktől aztán megint tulporgok mikor válogatom… ilyen ez

Mellé meg szupererzekeny vagyok

2023. jún. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ugy latszik, bizonyos emberek ertik, mire gondolok. Mert ez a masik, szinte a borombol kibujva fotozok. Nem tudok futni, de ilyenkor meredek utakon szinte loholok felfele, hogy azonnal megtudjam, mi van odebb. Mondjuk ott ugy erzem, ez az, innen el se mozduljunk! De az se eletszeru. Mindig vissza kell jonni.

Csak ez teritett le, hogy a regi kiabrandito hazameneseknel rosszabb erzes volt, hogy ebben a szepsegben itt kell most maradni. Amugy visszaszamlalok, mikor mehetunk vissza a normalisba.

2023. jún. 12. 16:28
 5/5 A kérdező kommentje:
Amugy rajottem valamire. Amellett, hogy van gond velem, igen, meg egy egyszeru oka van. Nekem nem tetszik a mediterran, nem tetszik a nyar, teljesen mashol erzem jol magam. De kompromisszumokat is kell kotni. Sajat magamtol elvartam, hogy repessek, es ez frusztralt annyira. Ha ugy allok hozza, hogy a tobbiek boldogok, maskor meg en, en is, ez most nem az en kedvencem akkor konnyebben elfogadom. Megbeszeltem magammal vegul.
2023. jún. 14. 18:36

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!