Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek melyik a jobb?

Szerintetek melyik a jobb?

Figyelt kérdés
Természetesen csak elméleti a kérdés. Mondujuk van 2 magyar és egy német ember. Az egyik magyarnak kell döntenie, hogy kit választ. A német egy talpig becsületes ember, a magyar hazug. Kit kéne valasztani? A honfitársat vagy az igaz embert?

2023. jún. 12. 15:56
 1/2 anonim ***** válasza:
91%
Milyen célra kell választania? Mi történik a kiváasztottal? Mi a másikkal?
2023. jún. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha már tudom valakiről azelőtt, hogy kapcsolatba léptem volna vele, hogy hazug ember, kevés az esély hogy ez megtörténik, általában ezt előre nem lehet tudni valakiről. Tehát ha mégis tudom, akkor talán a német, mert a nyelvet meg lehet tanulni. Az szerintem nem egy szempont hogy honfitárs legyen az illető, mivel erre alapból elég nagy az esély, de kevéssé valószínű, hogy valaki ezt külön mérlegeli. Két teljesen azonos természettel rendelkező esetén sem biztos hogy valakinek ez fontos lenne, ha mondjuk nem itt él.
2023. jún. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!