Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A mai fiatalok mért nem...

A mai fiatalok mért nem isznak alkoholt?

Figyelt kérdés
Pedig sokkal jobb, mint vizet inni.
2023. jún. 12. 22:55
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
22%

#18

Nagyon naivka vagy:) A szürke átlagember azt hiszi, csak az alja iszik... Nagyon cuki

2023. jún. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
27%
Hát az sem mindegy, hogy milyen gyakran, miből és mennyit iszol.
2023. jún. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
16%
Mi nem ittunk ennyit 10-15 éve, mint a maiak. Pénteken mindenhol ilyen középiskolások vannak kocsmában, bulihelyeken, utcán stb... most indul a fesztiválszezon is. ki vannak szolgálva szinte mindenhol, alig ellenőrzik a 18 évet.
2023. jún. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
69%

#21.

A jövő reményei részegeskedés helyett tanulni vagy dolgozni szoktak. Az alkoholizálás a prolik műfaja.

Akik meg függőségekbe menekülnek, mert nem bírják a nyomást, azok bizony nem szokták sokra vinni.

2023. jún. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
34%

#24

Ez továbbra is nagyon cuki, de nem gyerekekről beszélek, hanem munkahelyi középvezetőkről, doktoranduszokról, medikus diákokról és végzett orvosokról.


Az ismeretségi körömben ők azok, akik elsőkként eresztik ki a gőzt és csapják szét magukat a csapatépítőkön, baráti összejöveteleken.


Elhiszem, hogy hugyos aktatologatóként nincs okod inni, de akinek egy nap 10-en halnak meg a kezei között, azt nem tudom hibáztatni, hogy hétvégére szellemileg rottyon van.

2023. jún. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
67%

#25.

Mindenkinek vannak problémái, de attól még a normális emberek nem alkoholizálnak.

Ha felétek a részeges életmód a divat, akkor bizony rossz körökben mozogsz.

Mifelénk a csövesek, meg legfeljebb a betanított gyári munkások élnek így. A többség pedig le is szarja az alkesz nyomikat. :D

2023. jún. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
0%
Szoktak, de inkább drogoznak.
2023. jún. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
75%
Isznak, csak mivel te nem tartozol közéjük (a mai fiatalok kifejezéséből gondolom), nem látod. Én 23 vagyok, Szegeden jártam egyetemre, konkrétan az összes kocsma mindig dugig volt, a legnépszerűbb helyeken hétköznap este sem lehetett foglalás nélkül helyet kapni. Ettől függetlenül nem mindegyik fiatal iszik, de nem lehet általánosságban azt mondani, hogy nem isznak.
2023. jún. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
67%
Én nem azt veszem észre, hogy nem innának.
2023. jún. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
84%
Isznak nyugi
2023. jún. 16. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!