Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szívecskés lájkok férfinek?

Szívecskés lájkok férfinek?

Figyelt kérdés

Munkakapcsolatban vagyok egy fiatal férfivel,aki rendszeresen az általam írt üzeneteket szívecskés lájkkal reagálja le, és többször is "drága" megszólítással ír - kizárólag munkaügyi dolgokban.

Párszor találkoztam vele,meetingeken, élőben nem ilyen, hanem nyugis.

Mit jelenthet, ha írásban ilyen a reakciója?


F


2023. jún. 14. 11:59
 1/2 anonim válasza:
75%

A szivecskés reagálásban nem sok minden van. Párom is sok embernek úgy reagálja be az üzenetet mert nem azt jelenti hogy 'imádlak' stb. Csak ez így olyan mint a like sokkal egyszerűbb kétszer csak rá pottyinteni és automatikusan dob rá egy szivet mint hosszan rá nyomogatni és ki választani, hogy melyiket szeretnéd. Ha jól értelmezem akkor mindketten férfiak vagytok. Ha úgy ír hogy te drága vagy drágám stb akkor való színű akarhat valamit tőled🤷🏼‍♀️ de ha csak úgy írja azt hogy 'drága' mint pl

"drága barátom" vagy "drága munka társam" ilyenekkel kezdi esetleg a mondandóját abba nincs semmi.

2023. jún. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szívecskés reagálás ma már sokaknak semmit sem jelent.

A drága megszólítás nekem fura, főleg írásban. De ha másokat is így szólít, akkor ebben sincs semmi. De ha konkrétan azt írja, hogy drágám, na az már elég meredek.

Nekem volt olyan idősebb nő munkatársam, aki minden fiatal kollégát drágának hívott. Szóval nála egyértelmű volt, hogy nem azért, mert akar valamit tőlünk.

2023. jún. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!