Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnám azt leküzdeni,...

Hogyan tudnám azt leküzdeni, hogy néha paranoiás vagyok?

Figyelt kérdés
Nagyon zavaró gondolatok vannak a fejemben, sokszor rosszra gondolok, egyből kombinálok, gyanakvok ok nélkül és mindig amikor rá jövök hogy nem volt igazam meg túl komplikáltam mindig arra jövök rá hogy sokszor nagyon negativan gondolkodok. Mit tudnák ez ellen tenni?

2023. jún. 14. 12:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha durva dolgok történnek az életedben akkor ne csodálkozz hogy paranoiás vagy

Én pszichopata családba születtem bele, én már így maradok

2023. jún. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

#1 nagyon sajnálom


Nincs úgy rossz az életemben. Elvagyok. Csak pl párommal kapcsolatba kombinálok hogy miért így lehet miért úgy. Elég zavaró.

2023. jún. 14. 12:14
 3/10 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy paranoia a paranoiádnak mondott dolog?:D


Ugy tudod, hogy elkezded figyelni az emberek cselekedetét, és az alapján döntesz az adott illetővel kapcsolatban. Igy már korábban fel tudsz készülni az adott illetőtől származó támadásra is, ha ki ismerted. Nem fog váratlanul érni, és nem tud hátba döfni..

2023. jún. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#3 hát ja eléggé úgy tünik. Mindent beképzelek
2023. jún. 14. 12:33
 5/10 anonim ***** válasza:

4


Vagy azt hiszed, hogy beképzeled, járj utána a valóságnak. Sose elégedj meg semmivel addig amig ki nem derítetted az igazságot.

2023. jún. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

#5 mindig koppanok hogy rosszul gondoltam xd

Elég agyalós vagyok úgyhogy az igaz rám amit írsz, hogy járjak utána mert mindig kideritem hogy hülye voltam xd

És már egyre többször elő fordul, hogy jó benézem a dolgokat.

2023. jún. 14. 12:44
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
6 Nálam meg pont a fonákja, idővel mindig bebizonyosodik, hogy jó vot a "spurim":D Már néha ki sem merek valamit ejteni, mert minden megtörténik:D
2023. jún. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#7 átérzem :D

Nálam is szokott lenni ilyen csak én a jó dolgokat tudom bevonzani

2023. jún. 14. 13:18
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Sok alkohol.

Nyugtatja az embert, de nyitottá, és közvetlenné tesz.


Könnyebben tudsz barátkozni.


Nagyon jó betegségek, és vírusok ellen is.

2023. jún. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Ne! Ne igyál alkoholt hiszen az felerősítheti a szorongást, paranoiát, depressziót stb… ittas állapotban még rosszabb gondolataid lesznek!


Nem gyógyít az semmit. Az okot kell megszüntetni. Gondolkodj el mi válthatja/ válthatta ki ezt belőled.


Azzal semmi baj ha óvatos az ember csak ne gondold túl.(tudom nem könnyű)

2023. jún. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!