Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit jelent pontosan az, hogy...

Mit jelent pontosan az, hogy valaki "kóstolgatja" a másikat?

Figyelt kérdés
Úgy vélem, azt jelenti, hogy például van egy adott ember, akinek megvan a sajátos stílusa, és egy másik személy pedig mélyrehatóan kérdezgeti, boncolgatja, hogy "miért pont olyan, amilyen", és még ezt ráadásul túlfilozofálja. Vagy, ha ez nem az úgynevezett kóstolgatás, akkor mi?
2023. jún. 16. 22:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet akár provokálás vagy amikor hergeli és direkt húzza.
2023. jún. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Értem, első válaszoló.

Amire én gondolok, az mi?

2023. jún. 16. 22:55
 3/6 anonim válasza:
100%
Igen, a kóstolgatás, úgy ahogy az 1. válaszoló írta, provokálást, kikezdést jelent, szerintem az, amire te gondolsz onnan jött, hogy van az a kifejezés, hogy kóstolgatja a győzelem ízét. Ez azt jelenti, hogy kezdi megismerni a sikerélményt, győzelmet. Ezért értelmezhetted annak, hogy valaki megismeri a másikat.
2023. jún. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, második válaszoló.
2023. jún. 16. 23:02
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Fogást, lehetőségeket keres rajta, amelyen keresztül bele tud kötni, meg tud alázni.
2023. jún. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
34%
Hogy megviszketi a tenyerét neki.
2023. jún. 17. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!