Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Meleg vagyok, mit tegyek?

Meleg vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mindig is úgy gondoltam, hogy ez az én magánügyem. Az lmbtq-s f@szságot meg kifejezetten rühellem. Egyszerűen rosszabb helyzetbe hoz mint amilyenben eleve lennék. Nemrég egy "barátom" elárulta másoknak hogy meleg vagyok, és most mindenki a környezetemben tud róla, és nagyon kellemetlen ez az egész, pusztán azért is, mert soha nem beszéltem erről senkinek arról az egy "barátomon" kívül. Mit tegyek?

2023. jún. 17. 00:10
 1/10 anonim válasza:
10%
ne legyél meleg
2023. jún. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
25%
Coming Out a megoldás. 🧔🏼🏳️‍🌈
2023. jún. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Ez miatt ne érezd magad rosszul. A barátod meg egy álszent f@sz és ne is beszelj vele többet. Továbbra sincs senkinek semmi köze hozzá, csak mert tudnak róla. Egyébként meg mondani bármit lehet. Te simán letagadhatod ugyanúgy, bizonyítsák be azért a te szavad itt, egy ilyen témánál csak többet számít egy normális embernek. És még azt is bejátszhatnád tök jogosan ezekután hogy a "barátodról" te is szétkürtölsz valami olyat amit nem tud róla senki és nem is akarja hogy tudják aztán megtudná milyen érzés.
2023. jún. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
9%
Minden fejben dől el. Ha be beszéled magadnak, hogy a nőket szereted, egyből nem leszel meleg.
2023. jún. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
#1 te meg ne legyél heteró vagy bármi aminek azonosítod magad. Na ugye hogy ez nem így megy?
2023. jún. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért kellene bármit tenned?


Legyél ugyanolyan, mint eddig. Lesz majd aki elítél, de alapvetően az lenne a fontos, hogy neked jó legyen ahogyan élsz. Igazából én alapból teljesen feleslegesnek tartom amikor valaki magáról reklámozza, hogy ő már pedig meleg.. mert igazából amúgy kit érdekel? Szóval szerintem semmit nem kellene tenned, csak élni ahogyan eddig is.

2023. jún. 17. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%
Nézd a jó oldalát, már nem kell titkolnod.
2023. jún. 17. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
97%

Szuper barátod van,faxa egy ember...

A melegség nem szégyen,ahogy a heteróság sem az.

Találj társat és legyél vele boldog,ez az élet értelme,nem az,hogy apukának,anyukának, meg ennek a prűd,lökött és maximálisan álszent társadalomnak megfelelően éljen,vagy viselkedjen valaki.Mert ugye,mit szólnak...

Én is meleg vagyok,sosem volt ebből bajom,pedig hetero barátaim voltak.Mondjuk a párkapcsolataim nem voltak sikeresek,de a hűség más tészta, az nemi identitástól fuggetlen.

Ne foglalkozz mással és senki előtt sose alázkodj meg semmiért !

2023. jún. 17. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
93%
Nekem is volt egy haverom gimiben. Miután elvallagtunk, akkor mondta el egy haverunknak, hogy amúgy ő meleg, az meg elmondta mindenkinek, sőt screenshotot is küldött hozzá nekem, hogy ezt írta. Nem tudtam, hogy az. Abszolút nem is úgy néz ki. Tényleg egy férfias pasi volt akkoriban, nem egy kislány. Meglepődtem rajta, de ez van. Azóta már tudja az egész város, hogy meleg amúgy, de nem érdekli, mert felment Pestre dolgozni, és évente egyszer jár haza. Pesten meg nem érdekel senkit, hogy meleg-e, vagy hideg-e.
2023. jún. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Először is fogadd el magad, másokkal meg ne foglalkozz, amúgy is atól még hogy beszólogatnak miatta nem biztos hogy komolyan gondolják, sőt valószínűleg a többség el is fogadja hogy más vagy.
2023. jún. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!