Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Minél jobban megszeretem...

Minél jobban megszeretem önmagam, annál kívülállóbbnak érzem magam a családban, ti éreztétek már ezt?

Figyelt kérdés

És ez ahogyan, haladok azon az úton, hogy megvalósítsam önmagam és elmélyüljek azokban a dolgokban amik érdekelnek, egyre jobban erősödik


Egyszerűen nem tudom mit kellene tennem, egyre kevesebbet lenni velük? Minimalizálni a kapcsolatot, csak havonta 1x, 2 havonta 1x, fél évente egyszerire?


29F


2023. jún. 18. 15:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem önmagam és így érzem magam kívülállónak...
2023. jún. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ez egy hosszú út, már vagy 10 éve rajta vagyok, ugrálok az önutálat, és az abszolút önszeretet között, mint valami yoyo
2023. jún. 18. 15:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Velem is így van. Mostanra már úgy érzem, semmi közöm hozzájuk. Évente néhányszor (2-3x) látom őket, és akkor se miattuk megyek hozzájuk, hanem tesóm miatt. Nekem már nem is hiányzik, hogy bensőséges kapcsolatom legyen velük, mert tudom, hogy a teljesen eltérő természetünk és gondolkodásmódunk miatt lehetetlen is lenne, és szerencsére vannak más kapcsolataim, amiktől szeretve és megbecsülve érzem magam, úgyhogy semennyire se hiányoznak, gondolni is alig gondolok rájuk.
2023. jún. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ismerős helyzet. Annyira fűzd szorosra a kapcsolatot amennyire neked jó és a körülmények engedik és kész
2023. jún. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!