Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mást is idegesít mikor valaki...

Mást is idegesít mikor valaki anime karaktert játszik? Nem is játszik hanem inkább annak hiszi magát?

Figyelt kérdés

Nem a cosplay re gondolok hanem mikor valaki úgy beszél, grimaszol, artikulál mint egy anime karakter... Nem tudom miért de ha olyat látok neten rögtön el kell görgetnem mert idegbajt kapok tőle 😅 más is van ugye?

Egyébként ezek az emberek nincsenek megelégedve az életükkel hogy másnak, egy kitalált személynek adják ki magukat??

Mégegyszer nem a cosplay esekre gondolok!



2023. jún. 19. 15:56
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Nah mint ő pl.


[link]

2023. jún. 19. 15:58
 2/11 anonim ***** válasza:
82%

"Egyébként ezek az emberek nincsenek megelégedve az életükkel.."


Szerintem pont azok az emberek nincsenek megelégedve a saját életükkel, akik másokén pörögnek és "idegbajt kapnak" attól, ha valakit meglátnak, akármilyen jellegű öltözékről van szó.

De a kérdésedre válaszolva: Nem, engem nem idegesít, amikor valaki anime karaktert játszik, mert engem vagy valami érdekel, vagy nem, és ami nem érdekel, azzal nem foglalkozom.

2023. jún. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Engem nem idegesít, de ami bosszant, azt nem nézem és nem is törődöm vele. Neked sem kell.
2023. jún. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
61%
Engem se idegesít, hanem inkább szekunder szégyenérzetet érzek.
2023. jún. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%

"mikor valaki úgy beszél, grimaszol, artikulál mint egy anime karakter"

Tehát téged zavar, ha valaki színészkedik.

Ne nézz tv-t, mert nagyon felb*szod rajta magad. Csak szólok előre.

2023. jún. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem nézem! Csak ha véletlenül meglátom. Nem színszèszkedèsnek nevezném csak megjátszásnak.
2023. jún. 19. 16:20
 7/11 anonim ***** válasza:
85%

#6

Ezt színészkedésnek hívják és ez megy a TV-ben és színházban is. Sőt, egyébként animékben a voice actor-ok is színészek és színészkednek.

2023. jún. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
32%
Belőlem az összes ilyen tátogós videó negatív reakciót vált ki. Nem mondanám hogy zavar mert abszolút hidegen hagy, de ha szembejön velem egy ilyen videó, mindig szekunder szégyenérzetet érzek. Nem tudom, mi az isten a jó abban sokak szerint, hogy van egy filmjelenet, és azt megpróbálják az otthonukban reprodukálni, ráadásul vállalhatatlan szinten (utcai ruhában, 0 színészi tehetséggel). Mindig az jut eszembe róluk, mikor általánosban valami műsort kellett elődnunk, 0 színészi játékkal, mindennemű díszletet hanyagolva, és ilyenkor mindenki csak azért nézte meg a hányadék alakításunka hogy a gyereke ne érezze rosszul magát amiért nem ment el.
2023. jún. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
68%

Engem nem zavar, hogy átlagemberek (és az átlagember nem tud jól színészkedni) is töltenek fel videókat, amikről azt hiszik, hogy amúgy tök jók, miközben nem azok.


Egyébként amit linkeltél az egy Disney meséből van és nem animéből. Rontó Ralph a címe: [link] (itt az adott jelenet)

2023. jún. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
41%
Engem totál nem érdekel, hogy a világ egy teljesen más pontján létező egyén mit csinál. Felőlem fejen is állhat.
2023. jún. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!