Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hány éves koráig fejlődik az...

Hány éves koráig fejlődik az ember?

Figyelt kérdés

Azt hallottam és olvastam is,hogy 21,de volt ahol azt mondták hogy 23 éves koráig fejlődik az ember.

Most hogy nekem 19 évesen 19 cm hosszú a farkam,akkor az még fog nőni ennél nagyobbra vagy már megállt a növekedésben?


Nem nagyképűségből írtam vagy valami ilyesmi,csak szimplán parázok attól,ha még nagyobbra nő,mert az már fájna a lányoknak😬


(Légyszi normálisok válaszoljanak köszi:) )



2023. jún. 21. 10:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Kitalálom: 13 éves vagy, 13 centinél nem hosszabb, puncit csak képernyőn láttál, és nagyon uncsi a szünet. Ordít a kérdésről.
2023. jún. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem talalaltad el,19 vagyok es 19 cm hosszu es mar lattam puncit,ki is nyaltam meg meg is dugtam a csajt. Egyszeruen csak kivancsi vagyok,hogy tud-e valaki ertelmes valaszt a kerdesemre,ugy latszik te vagy az elso aki nem:/
2023. jún. 21. 10:54
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
csak szeretnél 19cm farkat
2023. jún. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Hát pedig tényleg annyi,

akár hiszed akár nem

2023. jún. 21. 11:35
 5/11 anonim ***** válasza:
persze, azért tettétel fel, hogy büszke vagy magadra?
2023. jún. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem. Most is a lényeget vetted ki,nem a kérdést amit kérdeztem.
2023. jún. 21. 12:38
 7/11 anonim ***** válasza:
44%

Te simán hülye vagy Kérdező!

30 cm-es farok sem fájna (de ne reménykedj!) mivel a női hüvely széltében-hosszában tágul. A szülés miatt van a női test így kalibrálva.

2023. jún. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen,csak kíváncsi voltam:) Hidd el nem arra akartam menni,hogy fájjon a páromnak. Csak egy szimpla kérdés volt ami ahogy látom nagy port kavart,mert nem tudtatok normálisan válaszolni,

elvégre ezért van az oldal,hogy kérdezzünk XD,de még azt se lehet.

2023. jún. 21. 13:32
 9/11 anonim ***** válasza:
Talán ha képes lettél volna eltalálni a megfelelő kategóriát, akkor nem csípnéd azoknak az embereknek a szemét, akik ebben a kategóriában nem kíváncsiak a farkad méretére.
2023. jún. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
48%

Az agyunk frontális lebenye pl. a huszas évek közepéig fejlődik.

Szóval még van remény, hogy már csak pár évig kérdezel ilyen hülyeségeket.

2023. jún. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!