Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy reagáltok arra, amikor...

Hogy reagáltok arra, amikor valaki jó választ írt, de hemzseg a súlyos helyesírási hibáktól (például vessző és pont után nincs szóköz), elírja a szavakat és ékezeteket sem használ?

Figyelt kérdés
Jó választ ad (amit még ki kell bogozni), de trehány, igénytelen. Esetleg úgy, hogy például "koszonom4-es." ? Hogy lássa meg?

2023. jún. 22. 08:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy nem reagálok.
2023. jún. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%
Tovább görgetek és el sem olvasom.
2023. jún. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
61%
Gondolom arra gondolsz, ha én vagyok a kérdező. Ha hasznos választ ad, akkor nem igazán izgat, megköszönöm neki.
2023. jún. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
66%
Ha érdemes, kijavítom.
2023. jún. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
36%

A jó válaszokat mindig felpontozom.

A helyesírást fontosnak tartom, de ezen az oldalon meg a kérdés szempontjából másodlagos.

2023. jún. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%
Figyelmen kívül hagyom az ilyen válaszokat.
2023. jún. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
73%
Az ilyenekre én sem reagálok.
2023. jún. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
24%
Ha megértem a mondandóját, nem érdekel, hogyan írta le.
2023. jún. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
73%
Amit példaként írtál, még egy nagyon enyhe formai hiba. Ennél sokkal nagyobb hibákat követ el az emberek többsége.
2023. jún. 24. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Igen 3-as, arra gondolok.


4-es! "Ha érdemes kivajítom." - ha... De nem ez volt a feltevés, noha konkrét példát nem hoztam.


9-es! Nagyon enyhe ekezetek nelkul? Meg - meg vagy még? Nem mindegy, hogy mennyit kell "kódfejtéssel" foglalkozni és nem is az idő a probléma, hanem az, hogy nem a lényegre, hanem az egyes szavak olvasására kell koncentrálni. Igen...vannak rosszabb esetek is, tudom.


Vegyesen érkeztek a válaszok és emiatt vártam a reagálással.

Azt gondolom, hogy az empátia, az emberszámba vevés ugyanúgy a válaszolás része és ezért nem méltó a megköszönésre az ilyen ember. Kisilabizálom, de vegye észre, hogy azért nem köszönöm meg és nem reagálok semmit, mert trehány volt (nem vett emberszámba, gyorsalkodott, kapkodott, figyelmetlen volt). (Ritka esetekben billentyűzet hiba is lehet, de nem azokra az esetekre gondolok.)

2023. jún. 26. 09:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!