Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt még valaki hasonló...

Van itt még valaki hasonló igényekkel?

Figyelt kérdés
Én általában azokat a tartalmakat fogyasztom amik szörnyűbbek a saját valóságomnál, legyen az játék, sorozat, könyv vagy anime. Nem félelemmel vagy hasonlóval tölt el, inkább ez adja meg azt az elégedettség érzetet. Elég nagy horror/thriller fogyasztó vagyok, szeretem beleélni magam az ilyen dolgokba és arra gondolni bár velem is történnének ilyem izgalmas dolgok. A romantikus, komikus, akciódús történetek nem kötnek le, akciófilmeket sem szeretem. 23/f
2023. jún. 23. 19:08
 1/8 Internyet ***** válasza:
100%

Ismerős😅 talán nálam inkább az a motiváció mögötte, hogy a negatív sztorik sokkolóbbak, intenzívebbek és sokkal jobban képesek bevonni, mint valami kellemes, szívmelengető.


Van kedvenced mostanában?

2023. jún. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem nagyon.
2023. jún. 23. 19:17
 3/8 anonim ***** válasza:
41%
Betáplálod a sok negatívat az agyadba. Aztán az megy tudatalattiba. Aztan szavakva tettekbe az életbe és a körülményekbe.
2023. jún. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem mindegy hogy horror vagy komikus stb, ha tetszik az adott tartalom
2023. jún. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ajánlok egy filmet.

Eden Lake-gyilkos kilátások.

elmegy a kedved a hasonló filmektől.

2023. jún. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Láttam, élveztem is.
2023. jún. 23. 21:18
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez bennem is megvan már egy jó ideje, bár nem társítottam hozzá még elégedettséget.

Én is azt mondanám, hogy ezek talán nagyobb érzelmi tartományban is terjeszkednek, intenzívebbek is, tehát jobban megmozgatnak érzelmileg, és a te világodtól eltérőt mutatnak be. Érdekesebbek, jobb esetben mélyebben kidolgozottabbak, több szálon futnak, alapos háttértörténettel rendelkeznek, és nem is a legkiszámíthatóbbak.

2023. jún. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én már minden moslékot láttam. Mártírok, szerb film, fehér éjszakák, még a vomit gore trilogyt is ismerem. A százlábú szériára nem vagyok kíváncsi.
2023. jún. 23. 22:12

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!