Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért agresszívek, türelmetlen...

Miért agresszívek, türelmetlenek a volánnál az emberek?

Figyelt kérdés
Csomószor ledudáltak már, szerintem semmi olyat nem tettem csak lehet picit lassabban kanyarodtam be, agresszívek dudálnak, ordibálnak, büntető fékeznek stb
2023. jún. 24. 15:03
 1/10 anonim ***** válasza:
11%
Nem azok.
2023. jún. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
40%
Mindenki siet. Aki siet , az elkésik.
2023. jún. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%

Mert egyszerűbb, mint időben felkelni és elindulni.

A magyar utakon furikázók kétharmada alkalmatlan pszichésen arra, hogy vezessen, de az államnak jó üzlet ez!

Az adók befolynak.

Az "egészségügy" pedig jócskán hozzájárul a létszámleépítésekhez.

2023. jún. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%

Ezért kéne bevezetni, hogy 1 családban csak 1 személygépjármű lehessen.

Budapesten rengeteg olyan autó van, ami le van b*szva egy parkolóba, és már évek óta ott rohad mert nincs használva. Ennek semmi értelme.

2023. jún. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

1 családban 1 jármű, és akkor ha két irányba járunk dolgozni, elviszel? Az, hogy ki hol tárol mennyi járművet, amit megvett és fizet utána, hogy jön a kérdéshez.


Kérdező, mióta vezetsz? Mert ha ennyiszer konfrontáció van, akkor nem régóta sztem.

Egyébként vannak idegbetegek, akik a gyalogost is letolnák az útról, meg mindenkit, akit maguk előtt látnak, dudálnak mint a süket, de azért napi szinten ez nem jellemző felénk, én a nyugati részen lakom. 1-2 idegbeteg gyorshajtó van, azok hadd menjenek.

2023. jún. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
Mert szeret leigázni mindenkit a magyar a fémketrec mögött.
2023. jún. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az emberek frusztráltak, nem kezelik jól a konfliktust és sokan hajlamosak impulzív, nem túl jó döntéseket hozni (az utakon). Az autósak nagyjára valóban ráférne egy PÁV szintű átfogó teszt; utána viszont jóval kevesebben ülhetnének vissza a kormány mögé.

Sokan sietnek, kapkodnak, de az utakon mutatott mentalitás sajnos már a mindennapok többi területén is jelen van, azonban a közlekedésben szembetűnőbb is, illetve sokkalta veszélyesebb is.

2023. jún. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert boldog boldogtalannak adnak jogsit, már 16 éveseknek is, meg idegbeteg, mentálisan és idegileg teljesen alkalmatlan idiótáknak is, élen járnak ebben a budapesti taxisok (tisztelet a kevés normális kivételnek), rengeteg köztük az ideg- és elmebeteg. Dudálnak, hőzöngenek, zebrán is simán átmennek rajtad, aztán még nekik áll feljebb. Nem egyszer majdnem elütöttek már.

De nem csak ezek, hanem a sok részegen vezető meg városi utcákat Hungaroringnek néző hülyegyerek ugyanezek.

Ha rajtam múlna, 20 év alatt, 60 év fölött, valamint akár csak egyetlen egy mentális vagy idegi betegség esetén sem adnék jogsit senkinek.

De persze az államnak jó ez, mert folyik be az ezer féle adó a kocsik után, ingyen pénz, meg a rendőrök is tudnak legalább bírságolni.

2023. jún. 25. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Időközben eszembe jutott egy kis kiegészítés:

az emberek nem is tartják be megfelelően a szabályokat, mert sietnek, vagy csak szimplán van bennük egy "nem látta senki!" vagy "nekem ezt is szabad!" mentalitás is.

Veszprémbe járok egyetemre, konkrétan napi szinten vannak olyan esetek, hogy az autósok még gyorsan átrongyolnak a pirosukon, azzal mit sem törődve, hogy a gyalogosoknak már zöld van. Az egy dolog, hogy emiatt nem is érünk át a másik oldalra a jelzés végéig, és a következő autósok már bőgetik a motort és/vagy dudálnak, hanem kegyetlen veszélyes is. Nem egyszer ugrottam már el így autó elől a zebrán, és pont, hogy nekik állt feljebb.. Na, az ilyeneknek nem lenne szabad autóba ülniük, vezetni aztán főképp.

20 év alatt én sem adnék lehetőséget B, vagy annál komolyabb kategóriás jogsiszerzésre. Illetve (tudom, hogy ebben az országban ez nem kivitelezhető, és, hogy ez megosztó, de) szerintem az lenne még ideális, ha egy autóvezető szimulációt és végig kéne vinni a jogsiszerzőknek; de nem olyan szintű szitukkal, mint amilyenekkel a mentősöknek kell megküzdeni, hanem mondjuk kigurul eléd egy labda, hogy reagálsz, vagy kivág eléd egy kocsi, és megy 30 km/h-val.

2023. jún. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha érdekel az ember valódi személyisége, ültesd a volán mögé!
2023. jún. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!