Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok az alábbi ember...

Mit gondoltok az alábbi ember típusról, és mit tennétek?

Figyelt kérdés

Ahol apám van, ott hangosan szól a rádió. Akkor is, ha nincs ott.


Amikor reggel felkel, már akkor bekapcsolja, és mindenki kénytelen hallgatni, egészen estig. Őt nem érdekli, hogy hétvége vagy este van, de ha más megszegi a csendháborítást vagy mit, akkor szájhuszárkodik itthon. Utálom, és mindig kihúzom, de leszid és visszadugja.


Én nem értem az ilyen embereket. Csodálkoznak, hogy nem tudnak gondolkodni, normálisan odafigyelni valamire. Az ilyen embereknek nincs saját gondolatuk? (Apámat ismervén nem.) Miért nem elég nekik a csend és a természet hangjai? Mit tegyek, hogy leszokjon a rádió bömböltetéséről? Bár ez mindenkit zavar, nem csak engem.



2023. júl. 1. 11:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Néhány korábbi munkahelyen kollégám volt ilyen. Nem lehetett beszélni a fejével, nekem az volt a megoldás hogy felmondtam. Nálad is az lesz a megoldás előbb utóbb, hogy elköltözöl.
2023. júl. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tedd tönkre a rádiót. Nem olyan olcsó az, hogy állandóan újat vegyen majd belőle.
2023. júl. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez egyfajta passzív agresszió. "Én vagyok az úr a háznál,leszrok mindenkit"

Tönkretenni a rádiót sztem azért nem jó ötlet,mert akkor kitalál mást,amivel idegesítheti a körülötte lévőket.Elköltözés mennyire jöhet szóba?

2023. júl. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Őszinte részvétem, az én apám is ilyen. Semmi sem szent neki. Ha délelőttös, akkor hajnali 4-kor is képes bömböltetni azt a szart úgy hogy az egész házban hallatszik, nem érdekli hogy anya mondjuk nyolcra menne és 12 órázik aznap, szóval össze is eshet a kimerültségtől ha nem alussza ki magát. De az se érdekelte hogy anya éppen egyetemi vizsgára készül vagy tanulni szeretnék egy dogára. Egész életemben csak késő éjjel tudtam tanulni emiatt, mert nekem ahhoz csend kell. Előre elfog a gyomorideg ha a jövő évi érettségire gondolok... De a témára visszatérve szerintem #3-nak lehet igaza. Apám világéletében az a típus volt aki fontosnak akarja érezni magát, és ezt mások elnyomásával éri el (a zene és podcast ordíttatás mellett másik kedvence a kiabálás és a csesztetés), emellett semmiféle empátia nincs benne. Semmit nem lehet vele kezdeni, mert még örül is neki, úgymond hatalmi helyzetben érezheti magát azzal, hogy másokból folyamatos diszkomfortot vált ki.


Tl, dr: költözz el, nincs más megoldás.

2023. júl. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 veterán vas ***** válasza:
77%

És ha "véletlenül" megsérül a villanyóra?

Elhallgat a rádió, leenged a hűtő, nincs világítás, és még egy csomó váratlan probléma is adódhat. 😉

2023. júl. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Senior Séf ***** válasza:
Vannak egypáran, akik nem tudják elviselni magukat. Nekik mindig kell valami külső figyelemelterelő.
2023. júl. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!