Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért akarom hogy mindenki...

Miért akarom hogy mindenki csakis rám figyeljen,mindenki engem akarjon ?

Figyelt kérdés
Itt most a szerelmi és a baráti kapcsolatokra is értem . Mindig is arra vágytam hogy én legyek a középpontban,mindenki engem valasszon,minden fiú belém legyen szerelmes ,mindenki az én barátom akarjon lenni . Nem viselkedek feltűnően,de mindig erre vágyom ,és úgy vettem észre,hogy olyan emberekkel kerülök közeli barátságba akik nagyon vonzóak,és mindenki őket akarja . Van amikor teljesen szomorú vagyok ,hogy őket válasszák és nem engem ( és ez elég sokszor megtörténik ) illetve Úgy vettem észre,hogyha van jópár ember az életembe akikkel beszélek ,elég jóban vagyok sosem elegek,mindig többet és többet akarok . Tudom hogy elég gyerekesnek tűnik,és nem is igazán mondtam ezt senkinek eddig. Miért lehet ez,mit tegyek ellene ? Ez valami trauma miatt alakulhatott így ,vagy egyszerűen ilyen a személyiségem( bár INFJ vagyok,akinek ez segít ). Kiskoromban is mindig az a menő lány akartam lenni ,de az sosem sikerült,mindig is én voltam az akit mellőztek,mindig mást választottak helyettem .

2023. júl. 2. 15:18
 1/4 ShadowGanxter ***** válasza:
0%

Én téged választanálak.


87/F

2023. júl. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
16%

Ezt az INFJ-t honnan vetted? Mert az a személyiségtípus többek között támogató, másokat akar segíteni előre, nem nárcisztikus vonásokkal siránkozik, hogy miért nem ő van állandóan a középpontban. Mert a neten kitöltöttél valamit, az sokat nem ér.


Az normális, hogy te is akarod hogy valakinek közeli, akár a legközelebbi személye legyél, de hogy mindig és mindenki így legyen veled, az mutatja hogy jóval többről van szó ennél.


Ha ennyire érdekelnek a miértek, akkor nem GYK-n érdemes kérdezni, hanem elmenni terápiára és szakemberrel utána járni.

2023. júl. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindenki erre vágyik,csak a többség nem vallja be ilyen őszintén.
2023. júl. 3. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem muszáj ezekre válaszolnod itt, elég, ha magadban végigzongorázod:

szüleidtől, rokonoktól (neked) elegendő szeretetet, figyelmet kaptál kicsiként, és felnőve? Milyen volt a barátaid és közted lévő dinamika?


Az utolsó 1,5-2 sor pedig elég sokat mondó; valószínűleg, hogy így bántak veled, törést okozott benned, ez pedig egyre csak mélyült benned az idővel, mert sokszorosan újra megtörtént.

2023. júl. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!