Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nőként áldás vagy átok, ha...

Nőként áldás vagy átok, ha fiatalabbnak néznek?

Figyelt kérdés
24 éves nő vagyok, de senki sem hiszi el rólam. 17 körülinek tippelnek. Pedig magas vagyok, és próbálok nőiesen is öltözködni. Viszont eléggé “gyerekes” arcom van, és vékony vagyok, nincs se mellem, se fenekem, lehet ezért. Néha örülök neki, hogy fiatalnak tűnök, de máskor meg bánt, hogy mindenki meglepődik a koromon.
2023. júl. 2. 15:34
1 2
 1/20 ShadowGanxter ***** válasza:
11%

Küldj egy képet.


86/F

2023. júl. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
89%

ÁLDÁS!!


Most még nem látod ezt, de később már tudni is fogod. :)

2023. júl. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
18%
Helyzete válogatja.
2023. júl. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Arcodtól függ, nem a testalkattól. Én mindig bögyös-faros voltam, és rólam sem hitték el soha, hogy annyi vagyok, amennyi. A rekordom eddig az, amikor 29 évesen néztek 18 alattinak.


Igazából nekem az a rossz benne, hogy nem élem meg azokat akkor, amikor meg kéne élni. Kimaradok abból, hogy 34 évesen úgy bánjanak velem, mint egy 34 évessel. Egy nő a lépcsőházban megfenyegetett, hogy beszél anyukámmal, mikor velem kéne konfrontálódnia.

2023. júl. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
91%
Ilyenkor még kellemetlen, hogy kiskorúnak néznek, de később nagyon előnyös lesz....
2023. júl. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
34%
Miben lesz előnyös? Mert mikor 24-nek hisznek, de kiderül, hogy 34 vagyok, nem a kezemet kérik meg, hanem meglepődnek, és mennek tovább 24 évest keresni.
2023. júl. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Kitana. ***** válasza:
76%
Áldás, kivéve amikor nincs nálad épp személyi és 30 évesen a haverodat kell beküldened a dohányboltba😄
2023. júl. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Annál mindenképpen jobb, mintha valaki 10 évvel többnek néz ki, mint amennyi!
2023. júl. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
31%

Az a legjobb, ha mindenki annyinak néz ki, amennyi!

A kérdező esetében azért hátrányos, mert így gyakrabban környékezik meg tinik, mint érett, korban hozzá passzoló férfiak.

2023. júl. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
83%

"Mert mikor 24-nek hisznek, de kiderül, hogy 34 vagyok, nem a kezemet kérik meg, hanem meglepődnek, és mennek tovább 24 évest keresni."


Ne hari, de az olyan férfiért nem is kár, aki pusztán csak az életkorod miatt nem vesz el! :)

2023. júl. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!