Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van benned tartós harag?

Van benned tartós harag?

Figyelt kérdés
Ki iránt? Mi iránt? Miért?

2023. júl. 2. 16:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
48%

NINCS.


Nem vagyok hlye, hogy más miatt magamat mérgezzem...

2023. júl. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
83%
Az apámra egész életemben haragudni fogok, mert nem foglalkozott velem. Mérges nem vagyok a mindennapokban ezért, de legbelül mélyen igen, és nem is akarom őt látni.
2023. júl. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
45%
Általános iskolás tanáraim egy része. Rengeteg olyan szar ember volt köztük, akiket tanári pálya közelében nem lett volna szabad engedni. Félelmetes belegondolni, hogy hány generáció lelkének megnyomorításért felelősek. Csak a lámpavasra akasztásuk lenne megfelelő elégtétel érte.
2023. júl. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
40%
Van. Általános iskolai volt tanáraim, osztalytarsaim és apám iránt.
2023. júl. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
53%
Miért? Mert piszkáltak, apám pedig nem törődött velem, illetve sosem lesz olyan szinten, hogy ezt (vagy bármi mást) belássa
2023. júl. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
81%

Alapvetően egyáltalán nem vagyok haragtartó ember, olyannyira nem, hogy egy veszekedés után 5 perccel már megbékülök, nem is emlékszem, min ment a vita.

DE. Van pár ember az életemben, aki iránt olyan szintű gyűlöletet érzek, hogy a kínhaláluk örömünnep lenne a számomra. Nem úgy kell ezt elképzelni, hogy folyton ezen rágom magam, de ha eszembe jutnak valamiért, meg tudnám őket ölni. Nyilván nem ok nélkül érzek ilyet.

2023. júl. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
74%

"NINCS.



Nem vagyok hlye, hogy más miatt magamat mérgezzem..."


Persze, ez már csak így megy, ez kívánságműsor...

2023. júl. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
39%

Sajnos van..


Egy volt barátomra haragszom még most is (már fél éve nem tartjuk a kapcsolatot) mert neki annyit ért 10+ év barátság, hogy többszörösen a pofámba hazudjon.

2023. júl. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
82%

Van jópár. Persze nem mérgezem magam szándékosan, nem ezeken kattogok állandóan, de ha megkérdezem ezt magamtól, egyből fel tudok csomót sorolni, és ha belegondolok, miket tettek, még mindig fortyogok.

Bántalmazó családtagok, bántalmazó tanárok, bullying sztorik, illetve van egy-két olyan kvázi idegen is, aki szexuálisan zaklatott, és ha most itt állna előttem, és felgyulladna, a pohár vizet a kezemben meginnám.


Persze túl sokat rágódni negatív dolgokon sem egészséges, de én nem akarok változtatni a haragtartó viselkedésemen, mert ez a haragtartás tett erősebbé, ezáltal tanultam meg, hogy innentől sokkal óvatosabbnak kell lennem, könnyebben felismerem a veszélyes vagy toxikus helyzeteket, és hamar kilépek belőlük.

2023. júl. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
88%
Igen, van. Több személy felé is. Nem tudok ellene mit tenni.
2023. júl. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!