Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt a legcikisebb helyzet...

Mi volt a legcikisebb helyzet eddig az életetekben?

Figyelt kérdés

#Égő,szituáció
2023. júl. 6. 18:01
 1/4 anonim válasza:
100%
Hogy egy multihoz kerültem dolgozni. Először azt mondták, hogy itt könnyen érvényesítheti az ember magát, gyakorlatban később kiderült, hogy bonyolultabbnak kell ahhoz az életünknek lenni, hogy ott dolgozzunk. Rengeteg fájdalom, lejáratás, fizetésért cserébe, szabadidődben is ostromolnak. Aztán hallhatja az ember, hogy nehéz időszakot élünk, gazdasági helyzetre vonatkozóan. Rengeteg kifogás a rossz munkahelyre, ahol az alkalmazott viseli a céltáblát.
2023. júl. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Vertem a farkam és a nővérem bejött a szobámba.
2023. júl. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Jujj. :D

na az ciki. :D

2023. júl. 6. 19:06
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem is tudom. Volt egy pár.

Zuhanyzás után törölközőt magamra tekerve kiléptem a fürdőszobából. Egyszer csak nyílik a bejárati ajtó. A posta futár volt.

Anyám nyitva hagyta a kaput, és a bejárati ajtót, ez a nyomorék meg csak úgy bejött. Nem csengetett, csak bejött. Úgy megíjedtem hogy elordítottam magam, ő ledermedt, rá üvöltöttem és gyorsan kiment. A csomagot a kertben hagyta.

Utána megtanult csengetni.

2023. júl. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!