Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek is nagyon rossz...

Szerintetek is nagyon rossz lett a közbiztonság, amire ez a nagy válság is rátesz?

Figyelt kérdés

Én megyeszékhelyen élek, de már kb többször nézek a hátam mögé mint előre fényes nappal...

Ti hogy próbáljátok elkerülni az atrocitásokat?

Lassan már Brazília is sokkal biztonságosabb mint Mo....



2023. júl. 11. 19:31
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Igen
2023. júl. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem a válságnak semmi köze ehhez. Az én városomban is egyre több a hajléktalan, drogos, cigány, kéregető évről évre.


Belém még nem kötöttek, de a kéregetők már megtaláltak. Főleg két cigány kisgyerek, és mikor már kétszer próbálkoztak, levegőnek néztem őket mind a kétszer, a szájukból úgy folyt a káromkodás utánam, mint a csapból a víz.


Figyelek az értékeimre és este keresem a fényes utcákat.

2023. júl. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
36%

Titeket amúgy fizetnek, hogy marhaságokkal hergeljétek az embereket?

"Lassan már Brazília is sokkal biztonságosabb mint Mo...." Nyilván. Olyan országokban, ahol drogbandák irányítanak mindent és feloldanak savban, mert csúnyán néztél valakire. Oké. Igen, akkor hidd azt, hogy itt rosszabb.

2023. júl. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%
Nem a válság tesz rá, hanem az hogy a Fidesz kiadta hogy a cigányokat meg a csöveseket, drogosokat nem piszkálhatják a rendőrök (előbbi szavazóbázis, utóbbiak meg jó ok hogy lehessen Karácsonyra mutogatni hogy alkalmatlan), csak a tisztességes állampolgárokat. Ebből következik hogy a cigányok simán körbeállnak, kirabolnak, megkéselnek, semmi se lesz. Ha meg védekezel, akkor te mész börtönbe.
2023. júl. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
46%

Igen, főleg Párizsban.


"Ti hogy próbáljátok elkerülni az atrocitásokat?"

Elkerülöm a Nogo városrészeket és azon helyeket ahol autókat, kukákat gyújtogatnak.

2023. júl. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
36%
Nekem 35 év alatt sem budapesten,sem máshol az országban nem lett bajom soha. A dózsán,lehelen, róbert károlyon gyalogoltam végig majdnem minden éjjel/hajnalban (munkából hazafele) és lány vagyok. Edzeni szoktam menni kihaltabb sportpályákra,ott sem volt soha semmi. Duna-parton is számtalanszor sétálok,ott sincs gond.
2023. júl. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
Ha egy bunko lopos cigany vezet egy orszagot, mit lehetne varni.
2023. júl. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Miskolci vagyok, Budapesten élek.

SOHA nem nézel hátra, és mindig be van dugva a füled. Ez alap. Ha biztonságosnak érzed, akkor hallgatsz zenét, ha nem, akkor csak ott van a füles kifogásnak, hogy miért is ne reagálj ezekre a szarrágókra.

Második pont: simán el lehet sétálni bárki mellett. Úgy kell tenni, mintha nem hallanád. Ha sétálsz tovább, 99%, hogy nem fog veled jönni a nyomorult.

2023. júl. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!