Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért csinálják ezt?

Miért csinálják ezt?

Figyelt kérdés

Példa:

Megyek bevásárolni, Penny...

Áll kint 3 sor bevásárlókocsi. Kb sehol senki, beállok a legbelső kocsisorhoz, keresem a százast. És jön a lényeg: idősebb nő megjelenik és ahelyett, hogy a másik két szabad kocsisorból venne ki egy kosarat, inkább szorosan beáll mellém és sztoikusan kivárja, amíg kiveszem a bevásárlókocsit. Mintha a másik két sorból nem vehetne ki...


Más: buszmegálló, sehol senki, hely szabad tér van bőven. Erre megjelenik a másik várakozó és és jó szorosan belesimul az aurámba. Arrébb lépek párat, totyog utánam.

Boltban, sorban ugyanez. Bevásárlókocsit nyomja a seggembe, azt hiszi, attól gyorsabb lesz a sor (ilyenkor egyerélyesebb csípőmozdulattal visszább szoktam a kocsiját taszajtani) .


Buszon... Van két utas, az egyik én vagyok, a másik meg tuti, hogy közvetlen elém, mögém, rosszabb esetben mellém fog leülni, mintha nem lenne ezer más lehetőség.

De főleg idősebbek csinálják ezt. Csak engem idegesít?

Miért csinálják ezt?


2023. júl. 13. 09:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

"Bevásárlókocsit nyomja a seggembe"

Jaj ezt én is többször tapasztaltam már

Ilyenkor előrébb lépek fél lépéssel, amit persze jelzésnek vesz, és tolja belém megint

Én is kíváncsi vagyok, miért csinálnak ilyeneket, szóval ha valaki tudja, válaszoljon légyszi :D

2023. júl. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
3%
Igen. Csak téged zavar ez, így neked van vele dolgod, hogy miért zavar.
2023. júl. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Az mondjuk fel sem merül bennetek, ugye, hogy megkérdezitek?
2023. júl. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Na ez kísértetiesen emlékleztet arra, hogy én hogy járok a parkolásokkal.

Van egy féltett, szép sportautóm. Hobbi célból, de azért szépidőben használom is. Ha azzal megyek valami bevásárlóközpontba vagy szupermarketbe, mindig a lehető legtávolabb állok meg, inkább gyalogolok, mintsem bevállaljam, hogy rányitják az ajtót a bejáratközeli helyeken. Mire kijövök, tuti, hogy egy-két balfsz szorosan rám parkol úgy, hogy kb reptér méretű és üres a parkoló.

2023. júl. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%

"Igen. Csak téged zavar ez, így neked van vele dolgod, hogy miért zavar."


Igen, ez ma egy divatos frázis, szeretik is az önjelölt életguruk mindenre és mindenkire ráhúzni, akár odavaló akár nem.

Nem hiszem, hogyha valaki nem szereti a valagába tolt bevásárlókocsit, akkor ott ővele lenne a baj. De hát nem vagyunk egyformák.

2023. júl. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

Nyugodtan gondolhatsz bármit, nekem megfelel.

Természetesen a valóságra, amivel megoldódna a dolog, tehát megkérdezni az adott pillanatban, vagy megkérni, hogy ne dugja a seggedbe a bevásárlókocsit, na azt nem. Inkább itt fröcsögni, meg követőket találni rá. Ez is nagy divat.

Nagyon sajnálom azt, aki itt tart.

2023. júl. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Aaaa és hogy ezek az emberek mennyire zavaróak… én konkrétan azt nem szeretem ha valaki túl közel van, egyszerűen van egy határ, aminél nem illik közelebb állni valakihez…

A sorban állás nagyon tipikus, önkiszolgálónál talán kikuszobolheto valamilyen szinten, a buszmegalloktol én is kivagyok…


Sokszor viszont ismerősökkel kerülök ilyen helyzetbe, a fogaimon pigmentfoltok vannak és ezért nem szeretem ha valaki közel jön hozzam, de vannak olyan ismerőseim akik gyakorlatilag a pofamba másznak és úgy beszélnek hozzam és ha odébb megyek akkor jönnek utánam :/

2023. júl. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
40%

Itt a Pennybe például vagy 10-20 kocsi be van ragadva mert egynek rossz a zárja és az ősszes többi mögötte be van ragadva. Rendszeresen tapasztalom ezt. 😀



Az hogy a seggednek tolják a kocsit valóban idegesítő lehet..



A buszos dolog meg azért van, mert sok öreg fél, hogy fent marad vagy nem áll meg a busz. Általában mindig az ajtó körüli helyeket célozzák vagy ahol van valaki, hogy tudjon kérni segítséget. Ebbe nem kell rosszat belelátni.

2023. júl. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
74%

#7


Ne is mond..

Szörnyű mikor belemásznak az aurádba és odébb lépkedsz, majd ők is utánad :D

2023. júl. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
43%
de igen, zavar. viszont én ilyenkor el is küldöm őket a prostituált felmenőikbe.
2023. júl. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!