Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi ez a viselkedés a nők...

Mi ez a viselkedés a nők részéről? Két hétig se kép se hang, ezért berágtam és azt mondtam fejezzük be a bohóckodást, erre sír és hebeg-habog. Ez mi?

Figyelt kérdés

Alakulgattak a dolgok, de még(!) nem volt semmi, sima barátság volt. Többnyire messengeren tartottuk a kapcsolatot, nagyon ritkán találkoztunk (távolság miatt), de ez fokozatosan változott volna a dolgok előrehaladtával. Az legelején ő keresett, de utána csak én voltam a kezdeményező, és valamiért mindig úgy éreztem mintha zavarnám. Mert valamiért képtelen volt elfogadható időközönként válaszolni. Folyamatosan kb. 3 nap kellett neki, hogy válaszoljon. 1 mondatra is. Nem értem. Mit csinált 3 napig? Ne mondjatok hogy elte az életét, mert posztolni meg reagálni posztokra volt ideje.

Persze folyamatosan küldte a zavartabbnál zavartabb jeleket. Bókolt, flörtölt, és úgy volt benne van. De nem lehetett kiigazodni rajta.

Aztán egyre jobban tolódott, úgy voltam vele hogy lehet elvesztette az érdeklődését. A vége már két hét mire válaszolt. Itt mondtam hogy vége mindennek.

Azt hittem itt ő is el fog kuldeni a francba, hiszen a végén már semmi látható jele nem volt az érdeklődésének.

Erre mit csinált a drágalátos nőci? 180 fokos fordulat. Másodperc tört része alatt elkezdett válaszolgatni.

Sírt, teljes pánik, és azt mondta ne haragudjak, hibázott és hogy jó ember vagyok, én vagyok az élete és velem képzeli el stb stb stb…Ilyen ömlengést anyukámtól nem kaptam soha, amit tőle.

Persze…gondoltam. Nagyon őszinte.

Talonban voltam tartva ugye? Vagy a nők ennyire nem tudják mit akarnak valójában?



!!!!!!Előre szólok, hogy aki esetleg belém állna, mert magára vette, nyugodtan tombolja ki magát, de alpári kommentekre nem válaszolok és nem vagyok kíváncsi!!!!!



2023. júl. 14. 06:13
 1/10 anonim ***** válasza:
82%

"Vagy a nők ennyire nem tudják mit akarnak valójában?"


A leírásból az derül ki, hogy valójában te sem tudod, hogy mit akarsz, különben már rég befejezted volna.

2023. júl. 14. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%

“én vagyok az élete és velem képzeli el stb stb stb…Ilyen ömlengést anyukámtól nem kaptam soha, amit tőle.”

Gyanakodj, hogy

1/ mások is képben vannak

2/ labilis, rapszodikus, időnként ömlengő, , hisztérikus;


Ergo- vagy iszik, vagy kábítózik, vagy mindkettő.


De ha nem, akkor is, kell ez neked?


Mikor ébredtek rá végre, hogy távkapcsolat nincs. Nem ismerhető meg egy ember a virtuális térben, csak valami homályos, részleges kivetítése, amit jó esetben láttatni szeretne.


A legtöbbet személyesen, a metskommunikációból tudsz meg, a klf. élethelyzetekben tanúsított viselkedéséből, reakciójából megismered a mentalitását, hogy milyen ember.

A tekintete, a testtartása, öltözködése, ápoltsága, a gesztusai, hangvétele, hangsúlyai, stb., stb.


Élet , így bármiféle társkapcsolat csak a valóságban létezik, működik.


Felejtsd el, és lépj ki az ajtón.

2023. júl. 14. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
27%

1. Bipoláris

2. Csak egy pótléknak akar

3. Mindkettő


Hagyd a francba

2023. júl. 14. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%
Ez életed első nője, akinél próbálkozol, vagy mi ez a hiszti?
2023. júl. 14. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Napokkal később érkező válaszok automatikusan a kapcsolat végét jelentik számomra. Nem írom meg, hogy vége, vagy hagyjuk abba, mert már abbahagytuk.
2023. júl. 14. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egy nőből ne vonj le következtetést az összesre.
2023. júl. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Befejeztem
2023. júl. 14. 18:48
 8/10 A kérdező kommentje:

Nyugodtan szólogassatok be, lepereg😏😎

Jöhet a következő ugatás, lepereg az is😉

2023. júl. 14. 19:33
 9/10 anonim ***** válasza:

Nőként itt a legnagyobb esélyét annak látom, hogy ezen marha jókat szórakozik. Ha úgy van flörtöl, ha úgy van akkor meg lehet röhögni azon, amiket ír neked. Ha ez a helyzet, akkor borzasztóan sajnálom.


Viszont én nem foglalkoznék vele akkor sem, ha nem ez a helyzet. Akinek úgy kell esedeznie a válaszáért, az nem érdemli mások társaságát.

2023. júl. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Már leírtam, hogy befejeztem vele. Csak tudjatok vannak olyanok, akik nem semmiben lebegő flegmák, es kíváncsiak milyen motiváció van egy-egy cselekedet mögött. Nem felszínes majmok, hanem mélyebb gondolkodásra képesek!! Egyébként a csaj tényleg bipoláris és pszichológushoz jár, de direkt nem írtam ezt ki. Az, hogy ez hiszti, hogy leirom a dolgokat elejétől a végéig, hogy a “kedves” válaszadók teljes képet kapjanak, legyen, leszarom!

Őszintén szólva pedig nem tudom hova tenni amit írtál. De azért köszönöm a választ. Majdnem megpusztult a sírástól, nekem nagyon nem úgy tűnt, mint aki marha jókat szórakozik, de legyen így. Már nem érdekel a kapcsolat vele, csak az, hogy mi volt ez az egész. Általában mindenkit el tudok helyezni egy skálán, hogy hányadán allok vele, de őt soha nem tudtam.

Azt viszont nagyon jól leírtad, hogy ilyen emberek nem érdemlik meg mások társaságát! Gimiben nagyon népszerű lány volt, ma sehol! Lehet ez nem veletlen……….

2023. júl. 15. 07:39

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!