Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért háborodik fel néhány...

Miért háborodik fel néhány ember, ha nem veszek tőlük olcsó parfümöt és nem dohányzom?

Figyelt kérdés
2023. júl. 15. 16:34
 1/8 anonim ***** válasza:
28%
Miért háborodnana fel?
2023. júl. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Kroms ***** válasza:
26%
Ember nem háborodik fel, legfeljebb az ómigránsok.
2023. júl. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

Mert kokerók. Ők mindenen is felháborodnak. Simán levegőnek kell venni őket, azt már megszokták. Ha szóba állsz velük, abból nem jössz ki jól sehogy sem.

"Mennyi az idő főnök? De szép óra, felpróbálhatom? Azért nem mert cigány vagyok, ugye??!" Mindennapos a pályaudvarok környékén.

2023. júl. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%

Ja a tipikus” Tisztelj meg azzal,h meghallgatsz es megnezed a parfumoket…” zsarolos szoveg.


Csinalj ugy mintha nem ertened mit mond,ne reagalj semmit. Nem tudja bizonyitani,h ertesz magyarul..

2023. júl. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
31%
Én le tudom rázni őket úgy, hogy ne háborodjanak fel
2023. júl. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
25%
#5 ja, úgy, hogy megmutatod a rendőr igazolványod. Az viszont nem ér
2023. júl. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
59%
#6: XD, hogyne. Nincs semmiféle igazolvány
2023. júl. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Legutóbb úgy jártam, hogy a várakoztam a kocsimban lehúzott ablakkal és szokás szerint gyakoriztam. Majd egyszer csak megjelenik egy románcigó és csak hirtelen elkezdett cuccokat beadni a kocsiba, hogy ne vigye már vissza (én hülye) azt hittem, hogy akkor poton pénzér veszek övet, zoknit, kést, mondom itt van 1500at ennyi van nálam oszt csá. Aztán elkezdtett okoskodni, hogy akkor menjek vegyek fel pénzt.... Na mondom jó, kiszálltam a kocsiból és kédeztem tőle, hogy te most sz@rakodni akarsz egy kickboxerrel? Aztán le is lépett, pedig olyan szívesen combom rúgtam volna. Undorító egy faj...
2023. júl. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!