Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szeretitek a Balatont?

Szeretitek a Balatont?

Figyelt kérdés

2023. júl. 15. 19:55
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
59 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%
Azokat a részeket, ahol kevesebb ember van.
2023. júl. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Senior Séf ***** válasza:
95%
30 éve nyaralóm volt ott. Akkor még élhető, szerethető hely volt. Most már messze nem az.
2023. júl. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
98%
Nekem különleges volt mindig. Boldog vagyok, hogy néhány éve vehettem egy kis nyaralót a parttól nem túl messze.
2023. júl. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
88%

A Badacsony lábánál, a parttól kb. 10 percnyi sétára van egy nyaralónk. Innen, ahol lakom, viszont kb. másfél órányi utazás, én pedig nem nagyon szeretek ennyit utazgatni, úgyhogy nem túl gyakran járok oda. Annyira azért nem nagy szám a Balaton, pedig most az egyik családtagom dolgozik az egyik strandon, így a belépő is ingyen lenne. Majd augusztusban megyünk nyaralni két hétre, majd akkor strandolni is fogok.


Én egyébként sokkal jobban szeretek kiülni a teraszra és nézni a víz csillogását, a vitorlásokat, a motorcsónakokat és a katamaránt, az olyan hangulatos.

2023. júl. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
97%

34 vagyok.

14 eves koromban evekig, minden nyaron Balaton Boglaron nyaraltunk. Nagyimeknak volt egy kis nyaralojuk a topart mellett. Imadtam. Fürdözgetesek minden nap, langos, kukorica, dinnyezes.


Par hete voltam megint Balatonon . Fenyvesen. Az egesz turistaknak kiepitve, Tiki Honolulu Barok,, lakasok a part mellett epulve, reszeg fiatalok...nekem nem tetszett

2023. júl. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem különösebben. Szívesen lenne vízparti házam, de nem ilyen zsúfolt és zavarod vízű helyen
2023. júl. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sokat jártunk a Balatonra, gyerekkoromban a szüleimmel, felnőttként a férjemmel. Igazán soha nem tudtam megszeretni, a Dunát szeretem. Nem messze Pesttől van egy dunaparti házacskám, nem adnám semmiért.
2023. júl. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Van egy nyaralónk, most is itt vagyok, itt töltöttem a gyerekkorom nyarait, meg az év többi részében is szoktunk jönni. Inkább olyan második otthon ez, nagyon szeretem. Mondjuk nem a strandon töltöm az egész napot, azt nem szeretem.
2023. júl. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

10 éve akkor szerettem.

utána 2 éve voltam, de ronda lett, mindenhol le van zárva

2023. júl. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Jobban szerettem, amikor még nem volt ennyire beépítve.
2023. júl. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!