Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ijesztő, unatkozó...

Szerintetek ijesztő, unatkozó vagy normális az ember, aki ha megtudja egy bűnöző nevét, akkor egyből rákeres a közösségi portálokon és MINDEN fényképe vagy bejegyzése alatt hagy egy vagy néha több üzenetet a bűnözőnek?

Figyelt kérdés
2023. júl. 17. 09:21
A kérdező szavazást indított:
Ijesztő ember
Unatkozó ember
Normális én is szoktam ilyet csinálni
Nem szoktam ilyet csinálni, de szerintem normális
24 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Elég gyáva viselkedés szerintem. Szemtől szemben valószínűleg összehugyozná magát egy ilyen illető.
2023. júl. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség. Egyrészt mindig benne vana hiba, két név véletlen egyezésének lehetősége. Másrészt adatvételmi okok miatt az unatkozó Facebook-húszár barátunk szívhatja meg, ellenben nem ért el semmi érdemlegeset.
2023. júl. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A névegyezős dolgot, amit én is írni szerettem volna, már ellőtték előttem. Viszont.. saját nevével, arcával írogat egy bűnöző profilja alá, és vagy annak rokonai, vagy, rosszabb esetben, bűntársai könnyen megtalálják, onnantól meg hamar durvulhatnak a dolgok. Ilyenekre sem árt gondolniuk az embereknek, mielőtt szétspammelnék a másik profilját.
2023. júl. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
A neten mindenki kemény, mint a jegesmedveszar!
2023. júl. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
Hát inkább szánalmas szerintem, igazi Facebook Idiótákba illő viselkedés. Nekem mindig szekunder szégyenérzetem volt azoktól az emberektől akik a Facebookon keménykednek, élőben meg valszeg összehugyozzák magukat a széltől is. Ha tényleg kemény akar lenni, várja meg amíg kiengedik a bűnözőt (ha kiengedik) utána találkozzon vele, és mondja a szemébe.
2023. júl. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#5 Na egy ilyen embert én is szívesen megnéznék!
2023. júl. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%
Beteges. Rakeresni puszta kivancsisag, a tobbi szomoru.
2023. júl. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Kroms ***** válasza:
Van egy olyan érzésem, hogy másról van szó, mint amire itt a legtöbben gondolnak. Nagy valószínűséggel fiatal nők írnak rájuk, mivel közülük nagyon sokan kifejezetten a bűnözőkre buknak. Ennek megvannak a maga evolúciós okai egyébként.
2023. júl. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
(8, én az utálkozó üzenetekre gondolok, pl "te szemét disznó, remélem megdöglesz", meg hasonlók. Amikor egy bűnöző teljes nevét meg lehet találni a hírben, cikkben és arra keresnek rá a közösségi portálokon és írnak ilyenfajta üzeneteket, kommenteket. De amúgy érdekes, amit írsz, mert belegondolva tényleg van, aki olyan miatt keres rá, mert bukik a bűnözőkre.)
2023. júl. 17. 21:48
 10/10 Kroms ***** válasza:
73%

#9

Aha, ok. Aki gyűlölködni jár oda, az egyértelműen csak unatkozik, ill. ott próbál keménykedni, mert a valóságban nem tudna.

2023. júl. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!