Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen gyerekes a mai...

Miért ilyen gyerekes a mai legtöbb 30-40 év közötti ffi?Megnősülni sem akarnak,ha meg igen akkor mindent a nőre hárítanak. És miért van ennyi "mamahotelos is?

Figyelt kérdés
2023. júl. 18. 10:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

"Megnősülni sem akarnak,ha meg igen akkor mindent a nőre hárítanak."


Ezt fejtsd ki!

Mit hárítanak a nőre?

2023. júl. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
A házimunka java részét.
2023. júl. 18. 10:14
 3/19 A kérdező kommentje:
Eddig minden egyes barátnőm, sőt még barátnői körön kívüli nők is arról panaszkodnak,hogy a férfiak belekényelmesednek a kapcsolatba, és amíg a nő csinálja a dolgát a munka után, őnagyságuk vagy a számítógép előtt terpeszkedik,vagy a telefont nyomkodja sörrel a kezében.És egyik sem alkesz..
2023. júl. 18. 10:15
 4/19 anonim ***** válasza:
85%

Hogy miért ilyen sok azt nem tudom pontosan.

Én 34 vagyok, 11 éve kapcsolatban a barátnőmmel. Házasodni nem nagyon akarok de ha ő mindenáron ezt szeretné akkor elvenném.

A házassággal a gond, hogy onnantól egy férfi válásnál csak veszíthet.

Félreértés elkerülése végett, meg sem fordult soha a fejemben, hogy ilyen előfordulhatna velünk, teljes a bizalom közöttünk.

Ő is úgy gondolja, hogy az csak egy papír és semmit nem jelent.

Gyereket nem akarunk, inkább élvezzük az életet és a napi 8 óra munka után azt csinálunk amit és amikor akarunk.


Úgy gondolom, hogy a férfiak között több olyan van aki így gondolkodik ezert futhatsz ebbe bele sűrűn kérdező.

2023. júl. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Nektek ez a tapasztalatotok.

Egy sereg férfinak meg az, hogy hiába próbálkozik, alig írnak neki vissza a nők. Mondjuk 100-ból egy. Tisztességes, jólelkű, szüleikről levált férfiak.


Én nem tudok igazságot tenni, de nagyon elbeszéltek egymás mellett.

2023. júl. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Az ilyen dolgok nem a házassággal kezdődnek, előtte. Az igazság az, hogy nem egyszerű normálisan választani házastársat, de ez független attól, hogy ki milyen nemű. A legtöbb ember, aki rosszul választ, az elköveti azt a hibát, hogy feltételez tulajdonságokat a másikról vagy azt hiszi,hogy meg tudja változtatni a másikat.
2023. júl. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
70%

A legtöbb átlagos férfi, inkább marad egyedül. Manapság igen nagy, szinte megugorhatatlan feladat egy normális kapcsolat kialakítása egy normális nővel. Ez azért van, mert a normális nők is inkább egyedül maradnak, mint egy átlagos hapsival legyenek.

Ilyen "kishibás" nővel meg bolondság lenne leállni, egy amúgy rendben lévő férfinek. Értem ez alatt, gyereke van már, nincstelen, bolond egy kicsit, vagy komoly "múltja" van, stb.

Úgyhogy inkább maradunk egyedül.

2023. júl. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
76%
Én 29 vagyok. Dolgozok, nem vagyok mamahoteles, kiköltöztem Ausztriába, de nem jönnék össze ilyen gyerekesen gondokodó emberrel, mint amilyen a kedves kérdező is.
2023. júl. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
69%

Mert szerinted attól lesz "felnőttes" egy férfi, hogy megnősül? :D

És mégis miért kellene elvárni a férfiaktól, hogy megnősüljenek?

Sokkal jobb, ha csak az nősül meg, aki igazán akar...

2023. júl. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
6%

Tényleg ennyire fontos a mai nőknek is az a darab papír?

Szerintem nem. Én is találtam olyan nőt, akinek ez nem fontos, és gyereket sem akar görcsösen, nem siettet semmiben sem, hogy “ketyeg a biológiai óra”, igaz bő tízzel fiatalabb, mint én. Az viszont nekem is feltűnt, hogy a nők is szeretnek szinglik lenni, szórakozni, és évekig válogatnak, mert várnak az álom pasira, aki sportos, humoros, jóképű, gazdag, romantikus, határozott, mégis engedékeny és adakozó, illedelmes, segítőkész ám alapvetően rosszfiú, aki mellett sohasem lehet unatkozni.

Na, ehhez a pasihoz legalább 4-5 férfit kellene összegyúrni eggyé, de ők arra várnak, hogy majd jön, leszólítja őket, és nyilván egyből élete nője lesz a szemében, nem csak egy kósza numera.

Tisztelet a kivételnek, de a média ezt is nagyon elferdítette, és bemesélte a nőknek hogy szórakozzanak csak bármeddig, a hercegük egy nap majd betoppan értük, és mint az angol királyi udvarban, hatalmas ceremónián elveszi, és 2-3 gyerek mellett majd boldogan élnek életük végéig, abban a szerény 250 milliós villában.

2023. júl. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!