Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Amikor odakerül egy új munkahe...

Amikor odakerül egy új munkahelyre egy kövér,testesebb nő,azt miért kezdi mindjárt kibeszélni a többi nő?

Figyelt kérdés
Munkahelyemre került oda egy csaj, olyan 100 körül lehet súlyban. Már első nap nekiálltak a többiek kibeszélni a lányt,hogy hogy öltözködik,meg hogy néz ki.( full feketében jár). Kinek mi köze amúgy a másik életéhez?Személy szerint, én csendes megfigyelő típus vagyok,nem megyek bele vitákba, és nem is szólok közbe mert az illető védje meg magát. De mégis felmerül bennem a kérdés,hogy miért kell mindjárt nekimenni?
2023. júl. 18. 11:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%

Egy újabb "történt egy dolog, szóval... miért van mindig így?" típusú kérdés.


Most milyen választ vársz? Szídjuk a hanyatló emberiséget, a fiatal generáció elidegenedését, felszínességét stb.?

Illetve Te miért beszéled ki a kollégáidat?

2023. júl. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
18%
Mert primitív, nyomorult szarok. Valószínűleg a lánynak normális párkapcsolata és élete van, nem egy szerencsétlen eldobott cafat, mint a többi. Jellemzően így szokott lenni, a giliszták csak kétségbeesetten qrválkodnak, de nem kellenek komoly kapcsolatra senkinek, csak üríteni. Persze hogy beleállnak abba, akinek normális pasija van, aki tiszteli őt.
2023. júl. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
26%
Egyébként fel is jelentheti őket mobbing miatt, a mai világban ezt már senki sem köteles eltűrni, szépen húzzanak a börtönbe az ilyen mocskos férgek.
2023. júl. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%

A legtöbb kövér nő kevésbé szerény típus.

Vannak nagyhangú,nagyszájú,domináns viselkedés koordinátorok bőven.

Tehát ott is van ám valami,nem csak a másik oldalon.

De ha 450 kiló vagy,és alig tudsz felmenni egy emeletet és már lihegsz,akkor mindegy hogy mi vagy vagy ki vagy.

Egészségedre igénytelen,külsődre igénytelen vagy.

Ki tiszteli az ilyet?

Ezt tiszteljem?

2023. júl. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
49%
és te mért beszéled ki a kollégáidat idegenekkel? na ugye. te sem vagy jobb semmivel, csak a névtelenség nélkül még gyáva is vagy.
2023. júl. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
48%

Mehet a lepontozás,de egyszerű a válasz:

A magyarok 80 %-a még mindig egy balkáni proli.Mindig a másikat lesni,kicikizni,g,ciskedni.Ez látszik a munkahelyeken,a közlekedésben,stb.

2023. júl. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%

#4 A legtöbb kövér nő kevésbé szerény típus, szerintem ezzel fején találtad a szöget. Én is ezt tapasztaltam, csak szerintem ez még udvarias és mértékletes kifejezés arra, amit én mondhatnék róluk.

És hát a legjobb példa erre a #2 #3 #5 aki valószínűleg ugyanaz a személy a stílusa és pipái alapján. És nyilván kövér, hogy ennyire magára veszi, és mindenki más a hibás, és iszonyat gyűlölködik most hogy kiélheti online biztonságban ezt. Elég jó példát szállít erre a jelenségre ő is. Szóval maradjunk annyiban, általában megvan az oka igen. Nekem is rossz tapasztalataim vannak a kövér emberekről, és nem előítéletek hanem tapasztalatok!

2023. júl. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
69%

#2-3-5-6

Azért tőled nagyobb alpári, vagy a saját szavaiddal “balkáni” prolit se sűrűn látni civilizált emberek közt.. te beszélsz cikizésről, kibeszélésről? Ahogy elnézem írásod, az egész életedet a gyűlölködés mocsarában tölthetted el.


#7 csatlakozom, nekem is rosszak a tapasztalataim a kövérekkel. Frusztráltak, egósok, és lenézőek mindenkivel.

2023. júl. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
28%

#8

Hatalmasat tévedsz hogy összevonod 2-3-5-6 ost.

Én csak a 6-os vagyok,és nagyon jól élek,csak barátaim vannak,de amit írtam,az tapasztalat,függetlenül a kövérségtől,vagy bármitől.

2023. júl. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

7,azt elfelejtettem hogy vagy bunkó vagy nagyon kedves.

Tehát kínál ezzel,azzal,egyél igyál,stb...

Vagy elkezd bálna hangon ugatni hogy rohadná' meg!

Tehát az ellentéte létezik,DE NINCS ARANY KÖZÉP ÚT.

2023. júl. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!