Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha utálom az embereket és...

Ha utálom az embereket és bunkó vagyok velük, az a nárcizmus jele?

Figyelt kérdés
2023. júl. 19. 17:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, inkább egoizmus jele. De egyébbként érthető, hogy nem csíped őket:).
2023. júl. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
33%
Nem, de én utálom a nácikat is.
2023. júl. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nárcizmus, nem nácizmus :))))
2023. júl. 19. 17:27
 4/10 anonim ***** válasza:
56%
Én nem vagyok bunkó, akivel lehet normális vagyok. Hidd el, így is vannak normális emberek. Nem lehet, hogy inkább magaddal van problémád?
2023. júl. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
magamat is utálom
2023. júl. 19. 17:31
 6/10 anonim ***** válasza:
90%

Lehet csak frusztrált vagy.

Manapság a nárcisztikus személyiségzavar a sláger-diagnózis, így a legtöbben netes pár mondat alapján azzal "diagnosztizálják" magukat.

2023. júl. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
33%
#5 Akkor itt kezdődik.
2023. júl. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Rossz kornyezet, rossz elsajatitott mintak a szuloktol, megkuzdesi mechanizmuaok fejletlensege. De ez nem a te hibad, viszont a te felelosseged, hogy ezen valtoztass. A mai vilagban mar rengeteg onfejleszto konyv kaphato.


Narci szemelyisegzavaros nem vagy, akkor nem latnad ennyire magad. Vagy ha igen, akkor azt csak sulyos maganeleti valsagot es diagnozist kovetoen tudnad.

2023. júl. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Felnőttkorban már a te felelősséged hogy hogyan bánsz a múltaddal, nem muszáj ezt továbbvinni életed végéig, lehet változni, terápiára járni, feldolgozni, stb. A felelősséget egy bizonyos ponton átvenni. Nem hibáztathatod életed végéig a családtagjaidat.
2023. júl. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nagyon kevés ember van,aki rendelkezik normális mértékű érzelmi és értelmi intelligenciával.

Nekem úgy sikerült megútálnom őket,hogy csak visszaéltek folyamatosan a jószándékommal.Ami sosem a naivitással volt egyenlő.Ma már sz..om le őket.

márc. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!