Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki leszokott a piáról, volt...

Aki leszokott a piáról, volt szerváltás?

Figyelt kérdés
Én presszókávéval pótolom.

2023. júl. 21. 17:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Én egyszerre tettem le a cigivel, és utóbbi elvonása dominánsabb volt, így azt pótoltam inkább (több kaja, édesség, tea).
2023. júl. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Enni én is eszem, állandóan éhes vagyok.


25/férfi

2023. júl. 21. 18:36
 3/8 Senior Séf ***** válasza:
Én is egyszerre tettem le a cigivel, és mivel alkesz voltam, s a ciginél is napi 2 dobozzal fogyott, hirtelen azt se tudtam, mi hiányzik. Gyufaszálat rágcsáltam kínomban.
2023. júl. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%

Nekem is a cigaretta lerakása után, jött egy nagyobb éhégérzet, de 3 hónap elteltével sikerült ezt is egyensúlyba hozni a szervezettemmel.

Alkohollal soha nem volt problémám, havonta megiszok 1-2 üveg kézművessört.

Röviditalokat, borokat és pezsgőt már több mint 10 éve nem ittam.

2023. júl. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mennyit ittál kérdező? És mióta tart a “leszokás”?

...

Kávé mellé pár liter víz is mehet, mivel előbbi erősen dehidratál, plusz némi sport (laza kocogás és kondi) is segíthet elvonni a figyelmet a szeszkótól.

2023. júl. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
25%
Átváltottam a fűre mert 17 év italozás után nem bírta rendesen a májam. Most jól elvagyok a fűvel is remélem ezzel is elszórakozhatok egy 20 évet és akkor nagyrészt be voltam állva. Vagy majd most már vissza állhatnák a piára is mert lement a máj nagyobbodásom. Minden esetre a fű szerintem jobban bírható hosszabb távon és nincsen másnaposság se, viszont drágább is ha egész nap tép az ember.
2023. júl. 22. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Van aki azt mesélte, hogy a tejre állt át. Viccen kívül
2023. júl. 23. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha nagyon "függésfüggő" vagy, kiváló sportteljesítményeket lehetsz képes elérni egy új addikcióval. Kicsit rákészülősebb, meg eleinte nem juttat nagy eufóriákig, de ez idővel kiépül napi fullosra, és mindenképp erősebb lesz a hétköznapi élet is tőle, ellentétben a cuccozással.
2023. júl. 23. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!