Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy képzeled el az életed 5...

Hogy képzeled el az életed 5 év múlva?

Figyelt kérdés

A "meg akarok halni" kommenteket mellőzzük már.

Pozitív, normális válaszokat várok és tényleg kíváncsi vagyok ki hogy gondolkodik.



2023. júl. 22. 16:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nagy vágyam, hogy a jelenlegi munkahelyemről végre elmehessek egy normális társadalmi közegbe tartozóba.
2023. júl. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Sok sikert kívánok hozzá. Biztosan összejön!
2023. júl. 22. 17:00
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanezen a munkahelyen szeretnék dolgozni, csak egy kicsit más pozícióban. Remélem, összejön.

Ezen kívül lesz egy 18 és egy 16 éves gyerekem. Durva ebbe belegondolni. Most kamaszodnak, nem egyszerű velük, remélem, addigra a nehezén túl leszünk, legalább a nagyobbikkal.

Nagy változásokat amúgy nem tervezek, maradhat minden így, ahogy van.

2023. júl. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%

27 éves leszek, addigra már 3-4 éve teljes állásban dolgozok, van mesterdiplomám neves külföldi egyetemről, hazajöttünk a párommal, aki addigra már vőlegényem. Tervezzük az esküvőt, lakásvásárlást és az első babát (nem tudom pontosan ezek közül melyiknél fogunk akkorra tartani, de mindhármat erre az időszakra szeretném, azaz 25-30 éves korom közé)

Stabil munkahelyem van, ahol már előrébb is léptem medior/senior szintre, ahonnan simán mehetek gyesre és várnak vissza pár év múlva kevés óraszámban homeofficeban.


/reálisnak látom ezeket/

2023. júl. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
50%
Ugyanaz lesz, mint most és mint volt 5 évvel ezelőtt
2023. júl. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Noren1989 ***** válasza:
100%
Szeretném kimaxolni a mostani munkahelyem. A magànéletet jobb nem boncolgatni.
2023. júl. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Lerakom a puttonyt amivel születtem, aztán megpróbálok kivonulni a kapitalizmusból.
2023. júl. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
66%
2 év és befejezem a mestert, kb akkorra fejezem be a mostani munkámat is (amilyen projektre felvettek az kifut) szóval vagy projekt vagy munkahely váltás. Közben jó lenne szerezni egy komolyabb barátnőt is.
2023. júl. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Elnézve az eddigi 5 évet pont ugyanott fogok dolgozni ugyanannyiért, ugyanott fogok lakni, ugyanaz lesz a hobbim és ugyanúgy csak a gép előtt fogok dögleni, mint most.
2023. júl. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
62%

22 vagyok, és többféle kimenetelen rugózom.

Ha minden jól megy, jövő ilyenkor már meglesz az alapszakos diplomám, viszont még nem tudom, onnan hova tovább. Gondolkodtam a mesteren, ami nemcsak itthon jönne szóba, illetve azon is, hogy a 2. félévi gyakorlati helyemen "ragadok" kicsit (tovább), amennyiben terv szerint mennek a dolgok.

De egy biztos, annak egyre kisebb esélyt saccolok, hogy 5 év múlva is ebben az országban élek.

Párkapcsolatom nincsen, barátok sem igazán, szóval abban azért reménykedem, hogy a szociális életem is sikerül felpörgetni valahogy, jó kifejlettel.

2023. júl. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!