Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen érzés nagyon kövérnek...

Milyen érzés nagyon kövérnek lenni? Mondjuk úgy 120 kg felett?

Figyelt kérdés
2023. júl. 23. 00:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
32%

Kövéres.

Hát úgy őszínteén(nem saját tapasztalatból modnom csak gondolom így van) érzédig a testeden az a sok zsír meg minden, nehézkes a lélegzés illetve bármilyen mozgás végrehajtása.

2023. júl. 23. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
18%
izgató
2023. júl. 23. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
hááát nem pont ilyen válaszokra számítottam :D
2023. júl. 23. 05:39
 4/17 anonim ***** válasza:
79%

Nem vagyok 120, de közel hozzá, szóval gondolom válaszolok így (117 kg).

A mozgás olyan értelemben nehéz hogy például hosszútávon futni nem tudok, egy rövid sprintet le tudok vágni, de utána nagyon ki leszek fulladva. Hasonló a helyzet lépcsőzésnél, minimum 1x meg kell állnom pihenni ha fel akarok jutni a negyedikre. Könnyebb mozgásformàkkal, mint séta például nincsen bajom. Fiatal vagyok szóval nálam az ízületi fájdalmak egyelőre nem jelentek még meg. Teljes testsúlyos gyakorlatokat esélytelen hogy elvégezzek, mint a fekvőtámasz is pl. De mozgásomban nem vagyok korlátolt, tudok hajolgatni, leguggolni, felállni, egyebek. Egyedül a hamar kifáradás az ami nagyon szembetűnő, nagy aktivitást igénylő mozgást sokkal rosszabbul bírok mint egy egészséges ember.

2023. júl. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
53%

Normál esetben semmivel sem másabb. Viszont ha futni vagy folyamatosan mozogni kell, akkor sokkal hamarabb kifárad az ember. Illetve sokkal nehezebben bírható a nyári hőség, de cserébe a teleket könnyebb átvészelni.


Lélegezni, létezni meg pont olyan mint normál alkattal.

2023. júl. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
67%
Mozgás közben érzed ahogy remeg rajtad a háj. Minden mozdulat után remegni kezd a hasad. Olyan lesz a tested a sok hájtól, mintha egy hatslmas puding lennél. Puha leszel és képlékeny állagú.
2023. júl. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
51%
nem látod a pucád
2023. júl. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
csodálatos érzés, mikor a hájam lobog futáskor
2023. júl. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
48%

Utolsó, te hány kiló vagy és milyen magas?

Én 182kg és 173cm, és én is imádom a hájamat, és még hìzni is akarok nagyon sokat! Ezt komolyan mondom.

2023. júl. 28. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
49%
Negyedtonna es 169 cm
2023. júl. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!