Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki önbizalom hiányos annak a...

Aki önbizalom hiányos annak a sok pénz önbizalmat add ?

Figyelt kérdés
2023. júl. 30. 03:05
1 2
 1/20 Kroms ***** válasza:
100%
Valamennyit adhat, de társalgási képességet nem, úgyhogy csodára nem kell számítani tőle.
2023. júl. 30. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
97%
A helyesírás elsajátítása többet ad.
2023. júl. 30. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem nem érdemes önbizalom-pótléknak használni, mert rá lehet fázni...

Például: valakinek "sok pénze" van, státusz-szimbólumokkal & luxus autóval mutatja ezt, akkor meg majd az lesz a baja, hogy "jajj hát lehet hogy nem is szeret engem ez a kis nyafka plasztik-bébi csak a lóvé miatt van velem?".

2023. júl. 30. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
92%
Kizárt, kivéve akkor, ha tudja, mit kell értelmesen cselekedni a pénzzel.
2023. júl. 30. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Annyi jó ha van hogy meg tudd hívni valahová. Amúgy szerintem nem oszt nem szoroz. Èn már találkoztam annyi bekèpzelt önelègült ruppótlan majommal hogy Dunát lehet velük rekeszteni.


Mi számít sok pènznek?


"Mert az a baj hogy hiába van pènzed mindíg azt nézed hogy van akiknek mèg több van.


Ez olyan mintha veszel egy motort ,ès ösztönösen elkezded figyelni kinek van mèg? Aztán èszreveszed hogy teli van az utca motorral. Sőt.. mennyi jobb drágább motoros van az úton mint te!


Ugyanez a dilemma a gazdagsággal is.

Mi számít gazdagságnak? Akinek vállalatai cègei munkaeszközei vannak amik folyton termelik a lóvèt ,vagy az akinek csak nyakábaszakadt egy öröksèg ès èletèben egyszer van pár milliója.

2023. júl. 30. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
A pénz energia, az energia önbizalom. Sokat számít a pénz.
2023. júl. 30. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Értem
2023. júl. 30. 06:20
 8/20 anonim válasza:
100%
Valamennyit ad de ez inkább csak a mellékhatás, kb mintha alkoholt inna az ember. Az önbizalmat elsősorban nem a pénzben kell keresni.
2023. júl. 30. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
2023. júl. 30. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól függő mitől keletkezett az önbizalomhiány, ha nem a pénz, az annyi dolgok az okozói akkor tartósan nem jelent megoldást. Lehet, hogy valamennyit segít, de ha a küldöddel van bajod, vagy szeretet hiány van, ezt nem tudja hosszútávon kiegyensúlyozni. Erősen egyénfüggő is hogy kinek mitől jön meg az önbizalma
2023. júl. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!