Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit érthet az alatt,hogy néha...

Mit érthet az alatt,hogy néha "fura arcot" vágok?

Figyelt kérdés
Párom szerint fura arcot vágok olyan esetekben,amikor én észre sem veszem.Tehát semmi gondom és ő mégis rávágja,hogy "no most mi nem tetszik?"Én meg azt se tudom miről van szó,hogy mi baja.Mit láthat rajtam?Ő nem tudja megmagyarázni,egyszerűen furán reagálok.Szerintem csak kepzelődik.

2023. júl. 30. 07:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Van, hogy észre sem vesz az ember már dolgokat, annyira automatán él. Figyelj erre!
2023. júl. 30. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De mi az az arcmimika amiből arra következtetünk,hogy valami nem tetszik az adott illetőnek?
2023. júl. 30. 07:46
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Gyakori, hogy mond az egyik fél a másiknak valamit (lehet ezt normálisan/durvábban mondani), és ez a másik félnek nem tetszik, így pl.: húzza a száját, a szemöldökét, a szemével furcsa pillantást tesz: ilyenekre gondol.
2023. júl. 30. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Az emeberek néha elég fura, vagyis nem ellazult, szokásos, semleges arcot vágnak ha elmerülnek a gondolataikban. Lehet ez a mérges (pl összehúzott szemöldök, merev tekintet) kissé csodálkozó(szemöldökök ez esetben feltolva, ajkak enyhén nyitva) vagy más arckifejezések amiket akkor szoktál vágni ha valamilyen érzelmet kifejezel (mondjuk a száj ide-oda húzogatása)

Ezt mi sokszor észre sem vesszük, de a környezetünk igen.

2023. júl. 30. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Igen,értem.De ha semmi bajom,ő akkor is gyakran úgy látja,hogy van.
2023. júl. 30. 08:07
 6/15 anonim ***** válasza:
Szóval még mindig nem érted
2023. júl. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Értem.De ha semmi bajom,akkor miért képzeli hogy van?Az nem normális dolog
2023. júl. 30. 08:16
 8/15 anonim ***** válasza:
Erre kaptál választ. De nem érted. Csak bele akarod magyarázni a párodba hogy szellemeket lát.
2023. júl. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Az a nem normális ha te mondjuk annyira elkalandozol hogy közben olyan arcot vágsz mintha meg akarnál ölni valakit, ezért a párod megkérdezi mi a baj, és te emiatt nézed hülyének.
2023. júl. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem nézem hülyének egyáltalán.De azért az sem egészséges dolog,hogy valamit közöl velem és máris ugrik,hogy most mi bajod,mi nem tetszik?Én meg csak nézek,hogy most mi van?
2023. júl. 30. 08:24
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!