Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tï meddig hordjátok ugyanazt...

Tï meddig hordjátok ugyanazt a ruhát?

Figyelt kérdés

Pólót, nadrágot pld.

Én naponta cserélem. Ti?



2023. júl. 31. 11:59
A kérdező szavazást indított:
Naponta cserélem
Két naponta cserélem
Csak akkor cserélem ha már büdös
Ugyanaz a ruha van rajtam mindig (NPC XD)
Mi az a ruha?
32 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%

Függ attól, hogy mi az.. mennyire lesz koszos, beleizzadok-e.. de alap esetben:


Alsó/zokni/póló/ing - mindennap

Farmer/pulóver - három napig hordom kb..

2023. júl. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
97%
Alsóneműt, zokint értelemszerűen naponta. Pólót, inget, blúzt is naponta. Nadrágot, pulcsit, ha nem lesz koszos akkor olyan 4-5 alkalom után már mosom. Melltartót olyan 1-2 hetente. Az edzős ruhámat minden edzés után.
2023. júl. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%

Ha beleizzadok, koszos lesz, esetleg nem érzem valamiért komfortosnak, akkor akár mindennap cserélek és ki is mosom, ha más nem egy öblítő mosásban.

Ha nincs különösebb baj akkor akár több napig is hordom mosás nélkül. Munkába viszont nem veszem fel két egymás követő napon ugyazazt a ruhát. Például hétfő ruhát nem veszem fel kedden. Hétfői ruhát általában szerdán vagy csütörtökön veszek fel leghamarabb, akkor is ha nem mosom ki egyből.

Többnyire egész ruhát hordok, így elégé feltűnő lenne előbb utóbb, ha több egymás követő napon hordanám ugyanazt a ruhát.

2023. júl. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%

Ha koszos lesz, vagy beleizzadok, nadrágot és pulcsikat akár 1-2 használat után is, de általában 3-4 után szoktam

Felsőt minden használat után

2023. júl. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%

Nadrágot általában minimum 1 hétig hordom, jól is néznék ki, ha mindennap újat vennék elő, mikor amúgy is össz-vissz csak 6-7 nadrágom van. Pólót 1-2 napig, felsőt (pulcsi, stb) általában egy hétig hordok. Zoknit, alsóneműt naponta cserélek.

25/f

2023. júl. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Metionin ***** válasza:
91%
Használattól függ. Fehérneműt naponta. Póló, felső, egyberuha ha egész nap rajtam volt, akkor szennyes. Ha csak 1-2 órát, mert pl. home office-ból kiugrottam benne boltba, akkor félreteszem és ha kell, még 1-2 órára felveszem egy másik napon, feltéve ha nem izzadtam bele vagy nem lett koszos. Nadrág, szoknya az 2-3 használat után szennyes vagy ha órákat utaztam benne, állomásokon ültem, tehát koszosabb lesz, mint egy sima városba menéstől. Itthon leggingsben vagy rövidgatyában vagyok, az is maradni szokott 1-2 napig pluszban, ha nincs rajta akut szennyeződés, de az a cucc kint nem jár.
2023. júl. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
95%

Fehérneműt, zoknit naponta cserélek, a póló/ing változó, ha nem büdös, foltos, akkor két napig/ 2-3x is felveszem, azonban nem egymást követő napokon. A farmert, pulcsit általában 3-5x használom. Míg a melltartót, hacsak bele nem izzadok, simán hordok 1 hétig is.

Itthoni ruhát általában 1 hétig viselek, pizsamát is.

2023. júl. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
77%

Van, hogy napjában többször is cserélem, mert testhezálló ruhákat viselek (top és biciklis gatya), amelyekbe bele szoktam izzadni és bebüdösödnek. Otthon is ezekben szoktam lenni, de ha csak otthon vagyok, akkor nem kell annyit cserélnem.


Ez nyáron van természetesen, télen más a helyzet.

2023. júl. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
77%

Nadragor akár 1 hetig is, ha nem öntöm le semmivel és alapvetően tiszta, nincs szaga.

Pulcsit is ritkábban mosok.

Zoknit es alsot naponta cserelem. Felsot naponta cserelem. Inget akkor, ha atizzadtam, ez 2-3 hordas utan szokott lenni, mert általában van az ing alatt mas reteg is nekem.

2023. júl. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
46%

katonaságon mesélték a többiek aki voltak katonák hogy

4 naponta csere Nadrágot alsónadrágot

2 naponta csere polót

Ne félj ott nem volt mosogép! Nem!

2023. júl. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!