Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az amit nem tudsz elviselni...

Mi az amit nem tudsz elviselni egy másik emberben?

Figyelt kérdés
2023. aug. 3. 16:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha ostoba birka!
2023. aug. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 LuckyLevi ***** válasza:
45%

Ha valaki negativ, mindent es mindenkit leszol.


Buta, aki nem fogja fel, amit olvas. Mindent elhisz es nem tud ervelni, igy csak bologat.


Gonosz embereket, aki orulnek masok karanak.


A budosszaju embereket.


Tapizos intimszferaba benyomulos emberek.


Szemelyiseg nelkuli emberek, akik olyan szinten egy "maszk" moge bujnak, hogy fogalmad sincs, hogy mi lehet a fejukben.


A "minden leben kanal" tipusu emberek, akik mindenbe belepofaznak, amihez nincsen semmi kozuk.


Nem tudom elviselni, ha valaki igenytelen a kornyezetere. Ilyen nem torodom. Mondjuk kilotykoli a kavet a lakasban es nem torli fel, mintha nem tortent volna semmise.


Meg meg egy csomo minden zavaro tud lenni, de amugy szeretem az embereket. Mikor parok smaciznak az utcan, vagy gyerekek jatszanak, akkor mindig elmosolyodok. Mondjuk mindig mosolygok. :)


Csak az emberek es az allatok kozott nem mindig latom a kulonbseget, inkabb latok kulonbseget az emberek es kozottem.

2023. aug. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
74%
Ha imadja a fideszt
2023. aug. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 LuckyLevi ***** válasza:
0%
#3 Ismersz olyat?
2023. aug. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
89%
Ha sokat pofázik
2023. aug. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 LuckyLevi ***** válasza:
100%
5# Engem az nem zavar, ha van tartalom is. Nem csak ragozza, habositja ugyanazt hosszu kormondatokon keresztul, ami az elso szo utan evidens volt.
2023. aug. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
De ha ugy pofazik folyamatosan meg gyorsan hogy szohoz se lehet jutni mellette az k*va idegesito
2023. aug. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 LuckyLevi ***** válasza:
100%
Jah, aki nem hagy szóhoz jutni. Jogos.
2023. aug. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

-a folyton panaszkodókat

-akik anyáskodni akarnak felettem, neadjisten' tapogatnak

-a dicsekvőket

-akik csak egy síkon gondolkodnak és képtelenek a másik helyzetébe belelátni magukat

-a "kuka" embereket, akik ha meg is szólalnak, csak motyognak. Felrobban az agyam egy egész nap halál kussban lapító embertől.

-akik indiszkrét dolgokat kérdezgetnek és ezzel keresik a pletykaalapot. Na velük akkor beszélgettem utoljára.

2023. aug. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 LuckyLevi ***** válasza:
69%
Én pont ilyen csendes típus vagyok és imádom, mikor megyek valami félidegennel aból bébe és érzem, hogy feszélyezi a csend a másikat. Ilyenkor nagy ritkán megkegyelmezek és belemegyek a csevegésbe. De többnyire genyó vagyok és csendben maradok.
2023. aug. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!