Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Várjátok már az őszt? Vannak...

Várjátok már az őszt? Vannak már őszi terveitek?

Figyelt kérdés

2023. aug. 3. 17:16
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
70%
Nem várom. Az első komolyabb szeptemberi lehűléskor egy-két hétig mindig eléggé magam alá kerülök, mindig elfog valami nyugdíjas érzés, az elmúlás érzése, vége a hosszú nappaloknak, vége a vidámságnak, közelít a tél.
2023. aug. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
47%

Várom az őszt. Ez lesz az utolsó évem a középsuliban ,utána megyek egyetemre. Szóval ez ilyen utolsó ,,semmittevés" kezdete lesz.


Várom azt is, hogy színesebben öltözhessek, mint egy rövidnadrág és felső. Valahogy ruhák terén jobban szeretem a hidegebb évszakokat. Mint már felettem is írták tényleg nagyobb a választék - nőként mondom.


Az őszt viszont nem szeretem. Valahogy nem tudom benne meglátni a szépet. Szeretem a színes faleveleket és azt is ahogy csörög a talpam alatt, ha rálépek; az esti sétákat is, a forrócsokit ,teát, meleg sapit, sálat. De sokkal nehezebben veszem rá magam, hogy kimozduljak és ezt nem szeretem. Minden évben próbálkozom egyre jobban megkedvelni, eddig jól haladok vele.


Tervben van, hogy többet mozduljak ki. Tipikus őszi dolgokat nem tudok mondank, mert még én is próbálkozom ilyen téren.

2023. aug. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
71%
Utálom az ősz a nedvesség, nyirok miatt. 😭 Dehogy várom!
2023. aug. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 Kitana. ***** válasza:
31%
Ennyire előre nem tervezek, az esőt annyira nem szeretem, ha sétálni kell benne (nézni igen), de egyéb bajom nincs az ősszel, szóval felőlem jöhet.
2023. aug. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
65%

Én nagyon várom. Nekem ponthogy a tavaszodás meg a nyár okoz depressziós hangulatot, az ősz meg elviszi.

Ősszel kezdődik majd az új szemeszter egyetemen, remélhetőleg lesznek programok és találkozok új emberekkel is.

2023. aug. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
26%

Alapjáraton az őszt kedvelem a legkevésbé, bennem (is) egyfajta lehangoltságot okoz és az elmúlással kötöm össze. Amit szeretek,hogy akárcsak tavasszal, ősszel is elegánsabban tudok öltözködni, imádom a blézereket,magassarkú bakancs. Számomra az október/november taszító, lucskos, rideg.

20L

2023. aug. 4. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 LuckyLevi ***** válasza:
0%
Az a jó, ha lucskos.
2023. aug. 4. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Várom már, bár munkától eltekintve egyéb terveim nincsenek még, csak pár kirándulás, séta a közeli erdőben.

Szeretem az őszi időjárást, a reggeli hangulatos ködöt, a vastag pulcsikat, a forrócsokit, a száraz levelekben sétálni, a sütőtökkrémlevest, a tipikus őszi illatokat is. Illetve bennem is van egy jókora adag nosztalgia:) (főként sulikezdés körül, főleg, mert az idei lesz az első évem úgy, hogy nem kell füzeteket, egyéb tanszereket venni, és nagyon, nagyon fura még)

2023. aug. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Egyetem utolsó? :)
2023. aug. 6. 19:22
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

#18 vagyok

Még egyetemista vagyok, azonban már a gyakorlatomat töltöm, és alapszakon nem lesz már több tárgyam. És annyira fura, hogy mindenhol látom a tanszereket, egyéb sulis cuccokat, és nekem most nem kell belőlük feltankolni :D

2023. aug. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!