Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt a legdurvább pletyka...

Mi volt a legdurvább pletyka amit a hátatok mögött kitaláltak rólatok?

Figyelt kérdés

2023. aug. 5. 21:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Miután meghalt a testvérem munkahelyi balesetben, a terhes sógórnőmet kb én vittem mindenhova. Ez után hallottam vissza olyanokat, hogy én okoztam a balesetet hogy elvegyem tőle a feleségét és amúgy is tőlem terhes stb..

Nagyon beteg emberek vannak..

2023. aug. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ez durva pletyka.
2023. aug. 5. 22:25
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy volt csoporttársam híresztelte rólam az egész társaságban, hogy nekem abortuszom volt.

Soha nem volt, az egész pletykát azért indította, mert szerelmes volt a pasimba és mert egy rosszindulatú, féltékeny dagadék volt. Amúgy csak egy esemény utáni tabi történt egyszer, megelőzésképpen biztos, ami biztos.

Addig barátnők voltunk, utána már nem. :D


A másik, ez is elég durva. A “testvérem” meg a r…banca azt mondták mindenkinek, hogy miattam szakítottak, mindenkit ellenem fordítottak a családban. Pedig a csaj egy másik pasi miatt lépett le, egy pénzes miatt odébb állt, de mivel azelőtt is utált már, így akkor gondolta utoljára alám vág még egyet.

2023. aug. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Fú, szerintem az elsőt nem fogjuk tudni felül- vagy alulmúlni, nézőpont kérdése. Részvétem neked!

Rólam az a kedvenc pletykám, hogy a munkahelyen az egyik kollégánkat le.....ápoltam a liftben. Sosem volt köztünk semmi, ő házas, én is foglalt vagyok, csak beszélgettünk néha. Meg ha még akartunk is volna bármit, most komolyan, ki csinál ilyesmit egy liftben? Amiben ráadásul kamera van?

2023. aug. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Rólam általános suliban híresztelte két hülyegyerek hogy meleg vagyok. Ma már nyilván nem érdekelne ilyesmi, de ott és akkor elég kellemetlen volt szembesülni vele, hogy a fél iskola annak hisz miattuk. A hab a tortán hogy nekik se volt soha csajuk és azóta sincs ha jól tudom, szóval ők sokkal nagyobb eséllyel lehetnek melegek...
2023. aug. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

4. egyetértek, amit az 1. írt, az tényleg nagyon durva 😬


Nekem max. annyi volt, hogy azt terjesztették rólam, hogy bejárkálok a főnökhöz felnyomni embereket, pedig soha nem mentem be hozzá, csak max. amikor ő hívott be, hogy beszélni akar velem valamiről...Ellenben van olyan, akinek ha mondunk valamit, másnapra a főnök is mindig tud róla, de róla érdekes mód nem pletykálják ezt 😂

2023. aug. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
45%
Őszinte leszek: soha nem érdekelt, hogy kik, miért, ill. mit pletykálnak rólam. Nem mellesleg: az is annyit ér, aki egyoldalúan felül pletykáknak úgy, hogy nem győződik meg a pletyka tárgyát képező ember álláspontjáról az érintett témakörben.
2023. aug. 6. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Az egész osztályba csak két lány járt, az egyik tőlem 20 centivel magasabb és 2 évvel idősebb, a másik kb a mellemig ért és 30 kilóval volt nálam nehezebb.


Mindkettő kissebb időeltéréssel nyomulni kezdett rám már másodikban, amikor egyikkel sem akartam összejönni, kitalálták, hogy biztos, hogy én homokos vagyok!


Az egész suliban elterjedt, és egy éven keresztül idegesitettek, még volt, hogy az osztályfőnök is ezzel szivatott!

Rákövetkező évben lett barátnőm másik suliból és a suli előtt találkoztunk rendszeresen.


Onnantól annyi volt a sztárságomnak.

2023. aug. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Metionin ***** válasza:
85%
Rólam csak ilyen hülyeségeket terjesztettek, egyszer voltam terhes, mert valaki látott a nőgyógyásznál, kirúgtak az egyetemről, mert június elején megláttak otthon hétköznap és hát olyankor még iskola van, tehát biztos kirúgtak, meg anno terjedt egy ideig, hogy örökbe fogadtak, mert anyámon nem látszott, hogy terhes meg amúgy sem hasonlítok rá.
2023. aug. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

A csajoknál valóban ez a meleg pasi pletyka nagyon divatos, csak mert nem kell pont nekünk. :D

Ezt rám is kitalálták, meg hogy szűz vagyok, stb...

Mintha beavattam volna őket abba az időszakokba, amikor nem is ismertem őket.

Gondolom bosszú, mert leráztam őket. :)

2023. aug. 6. 11:45
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!