Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt, aki ismeretlenül...

Van itt, aki ismeretlenül találkozott már valakivel, mondjuk az internetről, azért, hogy egymásnak elmondhassák a nehézségeiket, gondjaikat, és így egymásnak lelki (pszichológiai) támogatást nyújtsanak? Ha van, mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2023. aug. 9. 20:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%

Igen,volt, de aztán menetrend szerint eltűnt ,ahogy mindenki.

Pedig majdnem egy napot voltunk egyutt.

2023. aug. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%

Wow, egy nap! Az szinte 30 éves barátság!

...

2023. aug. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%
Itt volt már pár tartalmas levelezésem illetőkkel, aztán tipli lett szinte mindnek a vége... Vagy én, vagy a másik fél lépett le.
2023. aug. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%
Általaban defektesek itt az emberek, nem jó belemenni
2023. aug. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt soha ilyen, de ha megismernék olyan embert, akivel tényleg egy hullámhosszon vagyunk, hasonló az erdeklődési körünk én nem zárkóznék el.

Az a baj, hogy a tapasztalatom inkább az, hogy a legtöbb ember akar valamit a másiktól, valami érdek húzódik a háttérben, vagy idegesítő, energiavámpír ember és ezért hosszútávon káros a közelsége.

2023. aug. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
4: Te is itt vagy, nem? :) Vagy te a kivétel lennél természetesen? :) Mindenki sérült, megsúgom.
2023. aug. 9. 21:44
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem volt ilyen. A találkozás előtt körülbelül 4 hónapig beszélgettünk az interneten. Beléptem egy csoportba, ahol volt egy ember, akinek szimpatikusak voltak a posztjai, illetve a kommentjei, én nem mertem vele felvenni privát kapcsolat, de ő felvette velem mert kiderült, hogy neki meg az kommentjeim tetszettek nagyon. El kezdtünk beszélgetni, előbb írásban aztán, hamár videobeszélgetésre, telefonra stb tértünk. Ez így ment körülbelül 4 hónapig. Minimum heti rendszeresységgel, de inkább többször beszélgettünk, ahogy mindkettőnk ideje engedte.

Ezek általában hosszabb beszélgések voltak, volt hogy másfél órát is beszélgettünk. Kiderült, hogy nagyon sok közös van bennünk, illetve az idegi életünkben is sok a hasonlóság, akár élet szemlélet, akár érdeklődés területén.

Közös, illetve hasonló problémák és felmerültek.

Azóta is jobban vagyunk immár 8 éve. Mostanában nagyon elfoglalt vagyok így két-három hetente beszélünk, akár neten egy nagyot, de ha idő engedi akkor sokkal gyakrabban is beszélünk.

2023. aug. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
nehézségek elmondása céljából senkivel nem találkoztam netről ismeretlennel.
2023. aug. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A lelki támogatás nem egyenlő a pszichológiai támogatással. A pszichológiai még csak nem is egy( olyan alacsony) szinten van, mint a lelki.
2023. aug. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
mi lenne a különbség?
2023. aug. 10. 14:53
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!