Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nyaralni egyedül? Belevàgnàtok...

Nyaralni egyedül? Belevàgnàtok/belevàgtatok màr?

Figyelt kérdés
Úgy érzem jó lenne 3-4 napot elmenni valahova egyedül,sok minden összegyűlt bennem. Tengerpartra gondoltam.
2023. aug. 11. 17:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Igen, lehetséges, a tesóm tett már így. Van végre pulyamentes szállók is:).
2023. aug. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ami először eszembe jutott, hogy tuti nem hagynám a cuccom a parton amíg bemegyek a vízbe.

Te igen? Vagy be se mennél? Én nem merném otthagyni a pénztárcát/telefont/kocsikulcsot így.

De lehet erre is van megoldás, de ezért jó másokkal menni mert mindig van aki vigyáz a cuccra, amíg a többiek pancsolnak.

2023. aug. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2-es eszembe jutott de szerintem a levetett cuccom senkinek se kellene,penzt annyira minimalisat vinnek magamra a partra amit nem sajnalnek ha odaveszik.
2023. aug. 11. 17:37
 4/11 hosszúhajú ***** válasza:
100%

2. van megőrző, öltöző. ha nincs, ott nem megyek be.

kérdező nagyon sokszor voltam egyedül. annyira kötetlen. szó szerint bármikor azt csinálsz amit akarsz, ki kell próbálni ezt is! ilyenkor rájössz mi fontos valóban és elmélyedsz senki se zavar. én nagyon szeretem. és közben felfedezni minden új dolgot, sok ötlet született bennem, inspiráló volt!

2023. aug. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%
Én biztos nem mennék egyedűl. Igénylem a társaságot. Ha egyedűl alarok lenni azt otthon is megtehetem. Azért biztos van akinek bejön így is.
2023. aug. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

4-es koszonom az inspiraciot!

Igen,valoszinuleg van valami megorzo a hotelban.Nem a parton lennek egesz napokat.

2023. aug. 11. 17:46
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Három éve vagyok szingli, férfiként.

Most úgy döntöttem, szeptember elején két hétig ide oda utazgatom az országban,pihenek,sétálok. Nem várok arra,hogy legyen párom,barátom pedig nincs, akivel mehetnék.

Akkor "magad uram, ha szolgád nincs " :)

2023. aug. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
82%

Mentem már így, és valóban nagyon, leírhatatlanul felszabadító volt.


A vízbe viszont egyszer sem mentem be a két hónap alatt, mert féltem, hogy elvinnék a ruháimat, anyaszült meztelenül, idegen nyelven meg annyi esélyem lenne bármit kezdeni olyan helyzetben, mint sózott meztelencsigának egy napfénytől forró vizespalackban, amin átment egy kamion, és ráesett tizenkét versenyzongora hatvankét méterről.

2023. aug. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Legtöbbször egyedül megyek. Egyrészt szeretek a saját tempómban menni, nem szeretem a két végletet, akit nógatni kell, hogy csináljunk valamit, mozduljunk ki a hotelből legalább meg aki rohan gőzerővel és egy nap alatt végignézné a várost. (Amúgy túrázni is egyedül járok, mert lassú tempóban megyek, ebből mindig gond van, hogy a többiek rohannak szélsebesen aztán elveszítjük egymást.).


Programokat is könnyebb így kivitelezni. Nincs olyan, hogy eltervezitek 8-or az indulást és 8-kor a másik pizsamában előbóklászik a szobából, hogy ő most nem menne, inkább a parton maradna és miért nem maradsz vele.


Az emebre hangulatáról nem is beszélve. Néhány ismerősöm hihetetlenül energiavámpír tud lenni, ha épp nyűgös. Gyűlölöm amikor lelkesen indulok neki az útnak és zokogva érek haza emiatt.

2023. aug. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%

Voltál végül is nyaralni?

Régi a kérdés de azért leírom. Ha azért mennél egyedül mert a munkahelyeden mindenki a te nyakadon ugrál, van otthon egy családod akik picit már az agyadra mennek, meg amúgy is téged talál meg a problémájával mindenki akkor persze jó ötlet egyedül menni. De ha amúgy is egyedül élsz és a munkahelyeden sincs túl nagy nyomás rajtad nem hiszem hogy nagy élmény lenne a nyaralás. Ott is ugyanúgy egyedül lennél csak a helyszín változik, plusz rossz érzés lesz a boldog családokat, párokat látni és még rosszabb lesz utána hogy nincs is kihez hazamenned.

febr. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!