Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 40-es 50-es férfiak toka,...

40-es 50-es férfiak toka, megereszkedett arc miatt növesztenek szakállt, borostát, körszakállt? Ezt akarják vele "takarni?

Figyelt kérdés
Tök jó arcokat "rondítanak el" szakállal középkorú férfiak, ami nekem nem jön be, de gondolom sokaknak igen. Arra gondoltam hogy nem létező, vagy mások által alig észrevehető tokájukat akarják ezzel leplezni. Azért zavar, mert utálom a szakállat. Ez lehet az ok, amit leírtam?

2023. aug. 13. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:
46%
Nem hiszem, hogy köze van a tokához. Talán azt hiszik, hogy férfiasabb így a megjelenésük. Amúgy én is utálom a szakállas pasikat.
2023. aug. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
Nem növesztek semmit, hála égnek 60 éves elmúltam de sima ránctalan az arcom.
2023. aug. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
49%

Szerencsére nem vagyunk egyformák. Nálam ismerkedésnél kizáró ok, ha nincs szakálla. Nekem a csupasz arc nem tetszik.

A férjem szakálla már leér a mellkasára, néha befonja vagy csak ilyen bigyuszokat rak rá, ami összefogja. Tök jól néz ki!

Egyébként nem hiszem, hogy a toka miatt viselnek szakállat, hanem, mert ök is azt hiszik, jól néz ki.

2023. aug. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem csak simán azt hiszik, hogy egy bizonyos kor felett jól mutat a szakáll vagy ilyesmi. Nekem nagyon nem jön be, de biztos akad olyan, akinek tetszik.
2023. aug. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!