Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Amelyik csaj a Barbi film...

Amelyik csaj a Barbi film miatt szakít a pasijával, szerintetek sincs ott náluk (csajoknál) fejben minden rendben? Szerintem ez elég szánalmas.

Figyelt kérdés

2023. aug. 15. 19:26
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
79%
Kérdező, ezzel az érdemtelen haragoddal csak azt bizonyítod, hogy a Barbie film valósághűen mutatta be a világot és hogy több ilyen filmre van szükséged (na meg azt, hogy roppant önbizalomhiányos vagy).
2023. aug. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 A kérdező kommentje:

Nem.

Itt a minden pasi szemét stílus nem tetszik...

2023. aug. 15. 21:21
 23/44 anonim ***** válasza:
85%

A filmben egyáltalán nem ez volt bemutatva.

Amikor a Ken-ek átveszik a hatalmat, akkor azt se a gonoszság és a rosszindulat vezérli, hanem Ken sértődöttsége, amiért Barbie nem bánt vele tisztelettudóan (amiért egyébként a film végén bocsánatot is kért). Amikor a való világban járt, akkor is azt tetszett neki, hogy sokkal jobban tisztelik, nem pedig az a téves elképzelés, hogy férfiként bármit megkaphat. Nyilván túlzóan van bemutatva, de nem volt semmi szemétség a Ken-ek részéről.

(Egyébként nem tudom, hogy mennyire tűnt fel, de Barbieland végig úgy volt bemutatva, mintha egy gyerek játszana a babákkal. Ezért van az, hogy mindenki jóval színpadiasabban viselkedik és sokkal gyerekesebb stílusban beszél.)

2023. aug. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
16%
Oszd meg is uralkodj! Ha a nemeket is egymásnak ugrasztják, abból jó nem sülhet ki, így nem lehetnek egymás kiegészítői, csak háborúskodás lesz, hatalmi harc hogy ki a jobb. Ha ezt még propaganda üzenetbe is csomagolják, az meg egyenesen káros. Ezzel csak a meghasonulást és az ebből fakadó frusztrációt idézik elő.
2023. aug. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
82%
Nem lattam es nem is erdekel. Azt se tudom mirol szol, de aki ilyen miatt szakit az nyilvan kattos. Tulajdonkeppen akkor meg tokjo no szelektalo 😀
2023. aug. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 A kérdező kommentje:
Hát randira nem ajánlom. :D
2023. aug. 15. 22:21
 27/44 anonim ***** válasza:
100%
Csak nem otthagyott téged egy nő a randi után?
2023. aug. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 A kérdező kommentje:
Neem. :D
2023. aug. 15. 22:28
 29/44 anonim ***** válasza:
67%
Akkor igen. XD Nem kell ám a saját tapasztalataid alapján általánosítani. ;)
2023. aug. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
100%
Miert nem? Legalabb hamar kiderul h bolond a csaj 😀
2023. aug. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!