Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Verekedés hosszútávú követketk...

Verekedés hosszútávú követketkezményei?

Figyelt kérdés

Nem vagyok átlagos lány szerintem.

Apukám ökölvívó és késharc edzéseket is tart, így kiskoromtól engem is oktat ezekre.

Boxban indulok versenyeken is eredményesen évek óta. Kickboxban is szoktam, de rugni annyira nem szeretek, a boxot szeretem. Sokat erősítek, hogy tudjak akkorát ütni mint egy férfi, ebbe most nem megyek bele hogyan miként...de mára már tudok akkorát ütni.


A helyszín egy hazibuli, ahol 4en beszívtak/berúgrak szemtelenek tolakodóak voltak....én pedig 2őt kapásból leütöttem mikor szemtelenbe tolakodóba mentek át...minkettő srác kapott 1 fullos állast könyökkel és egyből padló.

A 3. Viszont felàllt velem 60 kilós nővel boxolni és így ütöttem le.

Párat bevert nekem, lehetett vmi kezdetleges küzdődportos alapja, de én azt megszoktam már rég és bedaráltam. Addig vertem amíg ki nem feküdt.


És azóta ha összefutok ismerősökkel mindenki meghív egy üdítőre, bulizni, csoportban ismeretlen emberek tudják a nevem...pedig nem vagyok egy barátkozós. Meg szeretnének velem edzésre járni. Messengeren meg kb bombáznak mindenféle pasik ismerkedési szándékkal.


Apának is elmondtam.

Annyit mondott, hogy

1. Helyesen döntöttem ott és akkor.

2. Viszont most az ismeretségi köröm megtudta ezt rólam.

Mert ő nagyon sokszor elmondta, hogy mások leverésének képessége az hatalom a többi ember felett.

Ahogy a meglepetés is hatalom.

Így ha elintezek valalakit azt tanuk nélkül tegyem.

Mert az emberek félnek és tartanak attól akinek hatalma van felettük. A félelem pedig sokszor arra sarkalja a gyengéket, hogy összefogjanak az erős ellen és így összefogva legyőzhetik az erőset. Szociálisan vagy akár fizikailag. Ezért nem kell reklámozni sose hogy edzek, ez titok.

Volt eddig.

3. Még azt mondta, ha összejön 8 ember indítsak csaj box edzést a "rajongóimnak", és a nekem írogató pasikat is oda hívjam le.

Fizessék be szépen az edzést.

Így kihozható a helyzetből a legjobb. És az enyém lesz a befizetett pénz.

4. Nem kell túlgondolnom, mert 2 hónap múlva senki se fog emlkézni erre.


Szerinted?


2023. aug. 19. 10:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
28%
Mese. Magányos, aszociális ember fantáziája az élet másik oldaláról, hogy milyen lehet népszerűnek lenni.
2023. aug. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
69%
Szia. Nagyon menő vagy, egy fellow küzdősportoló :)... Jól tetted, hogy megvéded magad, viszont ha valaki meghal, mert beveri a fejét vagy súlyos testi sertés történik, akkor komoly baj lehet belőle. Úgyhogy óvatosan legközelebb. Simán tartanék a helyedben az érdeklődőknek edzéseket. Kimentek a parkba, futóedzés erősítés technika. Fejenként elkérsz 2k forintot jó kis mellékkereset. Apád is biztos büszke lesz, kérhetsz tanácsot is edzéstervre esetleg. De biztosan tudod nagyon jól az alapokat tehát lehet nincs is rá szükség. Ahogy neked js tanították, úgy oktasd te is. Légy büszke ne szégyelld ezt, ne érdekeljen ki mit gondol, ahhoz rövid az élet
2023. aug. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
93%

A hosszútávú következménye majd az lesz, ha valamelyik szemtelen tolakodó feljelent testi sértésért. Annyi lesz még a kérdés ekkor, hogy 8 napon belül vagy azon túl gyógyulóak voltak-e a sérüléseik, amikor a bíró kiméri az ítéletet, ez éveket számít.

Jó dolog, ha valaki meg tudja magát védeni, csak jogi szempontból nem számít arányosnak a szemtelen tolakodás ellen könyökkel védekezni. A bíróság talán még azt is figyelembe veszi, ha valaki rendelkezik harcművészeti képességekkel vagy küzdősport tapasztalattal, mert az ilyesmi "fegyvernek" számít bizonyos szempontból.

Az apádnak igaza volt abban, hogy hiba volt tucatnyi ember előtt csinálnod a dolgot, a sértetteknek így most van kiből tanúkat válogatni.

2023. aug. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
34%

öcsém

te vagy az új Chuck Norris.

ugye tudod hogy a verekedés az alja nép szokàsa?

2023. aug. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
45%

Az szép dolog, hogy ügyes vagy, meg tudod magadat védeni, sikeres vagy a témában, de én is azt mondom, amit a 4#-es.

Ez ilyen ősemberi hozzáállás. Nem mindenki ül fel erre a "vasútra", hogy valaki erős, hú, akkor fo*ni kell tőle. Sokkal értékesebb, ha ezt a tudásodat hasznosan alkalmazod. A 3. megoldás az jó: nőket tanítasz önvédelemre, amiért pénzt is kapsz. De mindenféleképpen hangoztatni kell, hogy a tudást csak vész esetén alkalmazandó!

2023. aug. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
41%
4 mondja ezt minden punci egy copiumként, mert ők gyengék.
2023. aug. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

5.

Hazudni nem fogok )

Se önmagamnak se másoknak.

Taperolásért, kéretlen piás ölelgetésért simán jàr a könyök állba.


Tehàt nem csak vész esetén jàr.

És lehet hogy sok a jedi...de én sith vagyok és leütöm azt aki pofátlan.


Am anyukám jogász.

Családjogi.

Igy van némi rálátasom a magyar bírósagi munkara.

És mindig mindenben a nőknek ítélnek a magyar bíróságok.

Gyerekelhelyezés.

Családon belüli erőszak.

Vagyis hiába jelentene fel engem bárki hogy levertem.

Egy 60 kilós nőt soha nem fognak elítélni testi sértésért ebben az országban )

2023. aug. 19. 11:18
 8/22 anonim ***** válasza:
76%
Agresszió kezelésre menj inkább...
2023. aug. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Látom már az értelmezéssel is problémid vannak:


"Taperolásért, kéretlen piás ölelgetésért simán jàr a könyök állba.":

Ezek mind a "vész esetén" témakörbe tartoznak...

2023. aug. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

#7

Kalocsán majd elmagyarázza Pamela és Cintia-Mercédesz, hogy miként megy a nők el nem ítélése testi sértésért ebben az országban. Igaz, erre még várni kell pár évet, amíg az egód és az elbizakodottságod végképp túlnövi a józan eszedet.

2023. aug. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!