Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Főként a magyar ilyen?

Főként a magyar ilyen?

Figyelt kérdés

Akinek nem inge de sokuk irigy, kapzsi és képes a másikon átgázolni saját érdekből.

Emellett pökhendiek, nagyképűek stb.

Máshol jobb a helyzet? vagy ez csak tévhit lenne?



2023. aug. 20. 15:13
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
69%

#10:

Írod mindezt szintén magyarként, mert valszeg te is egy nyugatra kiemigrált külföldről pofázó seggdugasz vagy.

2023. aug. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem csak ezt tapasztalta. Sajnos ilyen gyakori eset bármelyik országban.

Magyarországgal csak egy gond van, sokan beszűkült látókörűek és nem látnak semmi olyat ami szép lenne. Ha a politikát megnézed kiábrándulsz. Sokan menekülnek. De külföld sem jobb. Sosem nevezheted valódi otthonodnak ha magyar vagy.

2023. aug. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
54%

#11

Magyarországon éltem,külföldön csak nyaralni jártam,2 percet nem melóztam,de soha más országban.

😂😂😂😂😂😂😂😂

Mivel itt élek,látom milyenek a magyarok.Véleményem az amit leírtam.Mondja valaki,hogy nem igaz! Isznak mint az alkeszok, sokszor igénytelenek,megkeseredettek,besavanyodott rosszindulatú népség....

Apropo...

Amelyik kijut külföldre takarítani,ha tehetné sem segítene a magyar "honfitársainak"

Bohócok a magyarok a sok kitalált rasszista buzaságukkal együtt, erdély ország,hunok stb...

2023. aug. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
67%

*Magyarországon élek

(A telóm bele javított)

2023. aug. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
25%

A régi generációkba bele ivódott a paraszti élet,engedik,hogy kizsákmányolják őket,megszokták,ezt látták a szüleiktől.Végig gürizték az életüket bányákban,gyárakban persze,hogy megkeseredett,rosszindulatú emberek lettek.Buta is nagyon,az életképtelenségüket a bevsületességre fogják.A magyarnál irígyebb nép szerintem nincs.

Milliószor hallom tömeg közlekedésen,parkokban,hogy a cigányok milyen buta népség.

"Honnan van új milliókat érő autó,ház,aranyak stb?!?" Mikor írni nem tudnak?

Ha így is van,ki a buta? Az aki ledolgozza az életét és azt egy panelban tölti, vagy a cigány aki mindenféle sumákságból királyi színvonalon él és a gyerekeinek már babakorában 2 szintes háza van?

És a kutya nem foglalkozik vele,honnan van.A boltba pl.ki fizetett már becsülettel? 😂😂😂

Lássuk be,egy igazi csicska prolinnép vagyunk

2023. aug. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
48%
Hol vagyunk mi mondjuk Egy Szomália vagy hasonló országhoz képest, ott az átgázolást szó szerint is elhet érteni ha valami nézeteltérés van vagy épp a kedve olyan valakinek.
2023. aug. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

1. Igen máshol (főleg Európában) jobb a helyzet, nem is értik sokan a magyarok mentalitását, hogy a sajátjukat ennyire nem segítik még külföldön sem.

2. Sok helyen meg rosszabb a helyzet, de valahogy másképp. A stílus nagyon más.


Mondom úgy hogy 50+ országban jártam, 4-ben éltem hosszútávon, kettős állampolgárként, 3 felső nyelvtudással.

2023. aug. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Igazából a legtöbb magyar hányadék.
2023. szept. 6. 10:51
 19/21 anonim ***** válasza:
77%
azért én ilyen messzire nem mennék... meg mindennek megvan az oka
2023. szept. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
53%
Veled az élen kérdező.
2023. szept. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!