Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az ilyen emberek mit éreznek,...

Az ilyen emberek mit éreznek, amikor másokat lehúznak?

Figyelt kérdés

Van egy csávó a kondiba, aki ilyen atom arrogánsan válaszol és beszél velem mindig, valamilyen oknál fogva. De ilyen tök alap dolgokat is, hogy ha pl. megkérdem tőle, hogy használja-e azt a gépet ami mellett álldogál, akkor az a válasz, hogy "Vagy igen, vagy nem, találd ki. ", "Nem, én csak dísznek vagyok itt." És ezek igazából nem bántóak, de érződik rajtuk, hogy full passzív-aggresszív.


Ma meg levittem a nővéremet, meg 3 barátnőjét a terembe, segíteni nekik elkezdeni edzeni. Tehát 4 lánnyal voltam. Odamentünk egy géphez, ami el volt állítódva, de ilyen combközelítő gép volt amit sose használtam, így nemigazán tudtam hogyan kell vissza állítani. A sztorink főszereplője ott volt 5 méterre, gondoltam megkérem, hogy segítsen már átállítani ha ő ért hozzá, hátha ennyi jóindulat van benne. Odajött, nevetett egyet, és elkezdi "Milyen férfiak vannak, egy villanykörtét nem bíznék rád, hogy becsavard." És ezt nővérem meg a társasága előtt. Körbe néz, először a csajokra, hogy lássa a reakciót, utána meg rám.. Én meg wtf? Utána meg, elmegy egy önelégült mosollyal az arcán, hogy "Szóljatok ha kell még segítség, mielőtt szétcsesztek itt mindent a terembe." És ezt így nevetve mondja.


Így olvasva nem valami nagy szám ez a történet, nem is akadtam fent rajta. Nem is ez a történet az ami kiverte a biztosítékot, hanem hogy mostanában ez a sokadik ehhez hasonló interakcióm egy idegennel. És el is gondolkoztam, hogy miért tesz valakit boldoggá az, ha egy ismeretlent szétolt a társasága előtt? Vagy ha csak szimplán utálatos egy idegennel? Legyen az a boltba, az utcán, buszon. stb.

De tényleg, miért jó beszólni egy random embernek minden előzmény nélkül? Milyen lelkivilága van annak akit ez tesz boldoggá?



2023. aug. 21. 22:38
 1/10 anonim ***** válasza:
35%
Ez hol történt? Debrecenben találkoztam nagyon kötekedő emberekkel. Egy 50 év körüli nő pl jóval magasabb volt mint én,látott mindent tőlem. Elkezdi,mire 3-ig számol tűnjek el vagy kivág az úttestre. Csak néztem,hogy mer egy idegennek ilyet mondani.
2023. aug. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
23%
Első vagyok,Virágkarneválon történt.
2023. aug. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%
jaj nálunk ez mindennapos sajnos, itt már tökre hozzá lehet szokni-sajnos persze. Győr megye
2023. aug. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ez Szegeden volt. De ahogy elnézem akkor ez egy országszintű jelenség sajnos.
2023. aug. 21. 23:05
 5/10 anonim ***** válasza:
7%
Azért van néhány hely ahol nem ilyenek az emberek én bejártam az egész országot, van néhány régió ahol egész jó a helyzet és ott nagyon kedvesek :) de sajnos ez a kevesebb rész egyre inkább
2023. aug. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
91%
Sokszor én is meglepődök, hogy mennyire különbözőek vagyunk mi emberek…mert te is magadból indulsz ki és te nem viselkednél így a másikkal! Ne foglalkozz vele! Az, hogy a társaságod előtt pedig így beszólt, nyilván azért bántja az egódat… nekem is bántaná valamilyen szinten sőt, egy párszor vissza is játszottam volna a fejemben, hogy hogyan is kellett volna kezelnem esetleg vissza szólni hasonló stílusban de hidd el, ezek a típusú emberek teljesen más szinten vannak! Nem véletlen, hogy olyan amilyen….Gondolj bele, hogy milyen élete lehet, ha az okoz neki örömforrást, hogy idegen emberekkel ilyen bunkó… Viszont, ha tovább folytatja ezt a stílust veled, esetleg provokálna én a helyedben normális hangnemben szóvá tenném, hogy tisztelettel beszéljen veled mint ahogy te is ő vele beszélsz! Viszont, ha olyan a pasi aki csak a balhét keresi akkor engedd el! Nem tudsz vele közös nevezőre jutni, ha ekkora szintkülönbség van köztetek!
2023. aug. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem aki ilyen szinten űzi a bunkózást, az inkább nevetséges, mint bántó. Nincs mit kezdeni velük.
2023. aug. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
79%
úgy látom a válaszokat is lehúzzák itt néhányan
2023. aug. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

O: -En csak disznek vagyok itt.

Te: - Varjal,leporollak. Es rohogj hangosan.


Te: -Hasznalod ezt a gepet?

O -Vagy igen,vagy nem. Talald ki.

Te: - Varjal,megnezem,ellepte-e a por. Rohogjel hangosan. (<Velemenyem: ott all mellette,neki nxilvanvalo,h hasznalni fogja par masodpercen belul.)


Nelem zsigerbol ezek a poenok jonnek. Tanuld meg ezeket es nyogd be,amikor ujra eljatssza ugyanezeket a szitukat.



En szakadnek ezen a fazonon. O szarkazmust hasznal. Amolyan fanyar humor a reszerol ertelmezesemben. En tuti jol elrohogcselnek vele.

N

2023. aug. 22. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Kis szánalmas nárciszkák. Sajnos tényleg ez az egyetlen, amit feltudnak mutatni. A bunkóság.
2023. aug. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!