Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak szerintem nagyképűek a...

Csak szerintem nagyképűek a fizakai főképp építőipari munkások miközben mindig azon sírnak hogy lenézik őket ?

Figyelt kérdés
Mindig játszák magukat hogy ők milyen kemény melót nyomnak, milyen jól keresnek, mindenkitől jobbak stb.
2023. aug. 22. 10:10
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
Nem mind. Most valami frusztrációdat kivetítetted az összesre, amivel neked van dolgod. Mármint, hogy mi zavar tulajdonképpen. Mert ezek csak a te fejedben vannak.
2023. aug. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
A férjem az építőiparban dokgozik, egyáltalán nem nagyképű ,sőt akiket ismerek munkatársai sem. En a bv-ben dolgozom itt több a nagyképű ember mint máshol,az egyenruha hatalmat ad szerintük nekik.
2023. aug. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
98%
Ket nagykepu epitomunkassal vagy osszezarva esetleg?
2023. aug. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Shaddark ***** válasza:
100%

Ha abban versenyzel velük hogy ki bír többet inni akkor lehet tényleg nagyképűek :)

Amúgy nekem sem tűnt fel ilyesmi.

Ha fiatal vagy még, az mondjuk lehet számodra "mellbevágó", hogy az önbecsülésük nekik is ugyanakkora, ha nem nagyobb mint a diplomásoké. Mert valaki szerint ez fontos az életben, valaki szerint az. És mivel nem ugyanabból a nézőpontból vizsgálják az életet mint pl. te, ezért lehet a saját eredményeiket, amiket elértek az életben ők is ugyanolyan nagy eredménynek tartják mint te a tieidet.

2023. aug. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én velük dolgozom a többség nem nagyképű és a többség nem is sír, hogy lenézik. Én "irodistaként" szoktam segíteni őket, amiért általában hálásak, ők meg segítenek nekem olyan kétkezi, szakmai dolgokban amiben én nem vagyok jó.
2023. aug. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
88%

Én is ezt látom. Ettől függetlenül elismerésem a tudásuk végett - ha nem dágványmunkát végeznek, de - szó, mi szó:

Állandóan vegzálják a nőket, ha csordában vannak, plusz ha be vannak nyomva. Tehát tesznek is alá,, hogy lenézzék őket.

2023. aug. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!