Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak már őszi terveitek? Mi...

Vannak már őszi terveitek? Mik azok akiknek van?

Figyelt kérdés
Szoktatok listát is írni róluk?

2023. aug. 23. 21:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%

Tartani az étrendet, tartani az edzéseket.

Semmilyen más tervem nincsen.

2023. aug. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Kitana. ***** válasza:
73%

Nincsenek kifejezetten ősziek, Hajdúszoboszlóra szoktam menni október-november környékén áztatni magamat a nagyanyókkal/papókkal a termálvízben, ez idén is tervben van :D

Ezen kívül szeretnék beiktatni a heteimbe egy programot, ami vagy sport egy barátnőmmel, vagy egy nyelvtanfolyam, ez csak annyiban őszi, hogy ebben a melegben nincs kedvem semmiféle fix eljárós programhoz, elegek a spontán dolgok bőven, majd még eldöntöm vagy döntjük, mi legyen, mert a közös sport már téma egy ideje. (Csak nem tudtunk megegyezni, mi legyen, meg hol, mert messze lakik.)

2023. aug. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Nagyon messze?

Mert akkor bicajozhatsz.

2023. aug. 23. 22:30
 4/14 Kitana. ***** válasza:
100%
Áh én félek városban biciklizni, eleve gyerekkoromban bicikliztem utoljára, meg örülök, ha gyalog nem ér baleset😂 Angyalföld-Kőbánya távolság, de ha megegyezünk legalább egy sportban, akkor biztos találunk valamit félúton, csak legutóbb mikor szóba került a dolog, én pilatest javasoltam, ő meg kick boxot, szóval ezt még tárgyalni kell😂
2023. aug. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Tornázzatok zenére.

Az most elég divatos. :D

2023. aug. 23. 22:36
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ami konkrét terv, az szeptemberben a Balaton körbe biciklizése, októberben két utazás. A Balatonkörhöz csak megbeszéltük, hogy melyik nap megyünk, az utazáshoz lefoglalt szállás, illetve az egyikhez megvásárolt repülőjegy van. Van mégegy otthoni tervem, egy támfalat akarok csinálni, de ez csak olyan szinten van, hogy jó lenne ősszel.
2023. aug. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Meg szeretném nézetni a térdizületeimet, mert valamiért már nem bírom az őszi hosszabb túrázásokat. De attól még szeretnék majd kilátogatni erdőkbe. :)
2023. aug. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mennyire vehető őszi tervnek. Mivel nyáron nem jutottam el odáig így szeptember 12-ére van betervezve egy fix programom. Át fogom úszni a Dunát.


Kellemesebb lett volna nyáron melegebb vízben de ha szerencsém lesz 15 foknál nem lesz hidegebb a víz. Az Adriai tengerben meg már úsztam amikor 15 fokos volt szóval az tűrhető.

2023. aug. 24. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Húha. Régebb voltak amikor egyetemista voltam. Nagyon szerettem listát írni a tipikis őszi dolgokról, mint egy nagy őszi séta azon tájt amikor minden narancsba borul, forrócsoki, almáspite, Gilmore Girls, kötött pulcsik előrámolása, stb. stb..


Most hogy egyszerre fogom kezdeni a munkát és az egyetemet (2.) nem tudom mennyi időt tudok majd rájuk szánni. Minden esetre almáspite fixen lesz valamikor és főzés-takarítás közben jöhet a Gilmore is.

2023. aug. 24. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A telken van egy csomó meló, régi kerítésalap kiszedése, favágás stb.
2023. aug. 24. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!