Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan fejleszthetném magam...

Hogyan fejleszthetném magam ezen téren?

Figyelt kérdés
Nem tudok jól beszélgetést kezdeményezni az emberekkel sem élőben, sem írásban. Hogyan tudnám ezt fejleszteni?

2023. aug. 25. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én akkir kezdtem el tudni szocializálidni kommunikálni mikor elkezdtem bevenni a lesz.rom tablettát tehát nem erdekel ha csufolnak ginyolnak kinevetnek. Nevessenek tapsolok is mellè ha csak ennyire futja nekik.

Azota valahogy elbeszélgetek bárkivel.

2023. aug. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Úgy látom ez most írásban nem okozott gondot.

Vannak személyiségfejlődést segítő képzések. Vannak csoportok, akik összejönnek egy adott témában ami érdekelhet vagy érint. Azt ott lévő emberekkel pl. rögtön adott egy közös téma. Netes fórumokat olvasgass és szólj hozzá ha tudsz hozzátenni érdemlegeset.

Menj el különböző tanfolyamokra, ahol vannak emberek és tanulás közben úgyis fogsz beszélgetőtársakra vagy akár haverokra is lelni: ejtőernyőzés, túrázás, kerékpározás, stb.

2023. aug. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Egy kérdést anonim módon könnyű feltenni.


Ha szimplán utcán látok valakit, úgy odamenni? Az rossz? Ha a városomban nincs sok lehetőség, csak könyvesbolt, és ruhabolt és ilyen alapok, mit tehetnék? Ha látok egy bicikliző embert, akik mondjuk megálltak, odamehetek?

2023. aug. 25. 19:30
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem jo mert ritka.

Menj el melozni vendeglatasba pl. 1-2 hónap es folyékonyan fog menni a nyelv.

2023. aug. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!