Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha néha erős szorongás lesz...

Ha néha erős szorongás lesz úrrá rajtam srác létemre akkor értéktelen vagyok ?

Figyelt kérdés

Sokat bántottak gyerekként fizikálisan meg verbálisan is gondolom azért.

Van munkám ,sportolók ,sokat olvasok talán még jól is nézek ki de mégis sokszor elfog a szorongás és úgy érzem ilyenkor lenéznek és úgy is marad véleményük hiába volt azelőtt más ez főleg lányoknál zavar pedig máskor kijövök az emberekkel

22 f



2023. aug. 26. 16:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Hasonló az én helyzetem is. Fiatal korom is ugyanez.

Én megtanultam felvenni egy pókerarcot ami mindent is elrejt. Akinek elmondtam, hogy nekem ilyen bajom van az nem hitte el mert annyira jól leplezem.

2023. aug. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
Ne függjetek már rá ennyire a másik emberekre! Le kell szarni ki mit mond vagy gondol.
2023. aug. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
aki lenéz, megvet, azzal ne állj szóba...hatásos.
2023. aug. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

#2

A szorongás az nem csak az, hogy ki mit gondol, mond rólad. Szorongni nagyon nagyon sok minden miatt lehet.

2023. aug. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"A szorongás az nem csak az, hogy ki mit gondol, mond rólad. Szorongni nagyon nagyon sok minden miatt lehet."


Igen, csak a kérdező legfőbb gondja az volt, hogy mások lenézik vagy rossz véleménnyel vannak róla.

2023. aug. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A fogyasztói társadalom a halál civilizációja. A természetes szelekkció nem állt meg csak némileg eltorzult. Jól nézel ki, többet néznek ki belőled, de mégis egy anyámasszony katonája lettél. Közben bangladesi sziámi ikreket választanak ketté. Nem tudom érted e
2023. aug. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Itt tényleg csak az segít, ha nem foglalkozol mások véleményével

Figyelj.

Gondolj arra hogy úgyis kibeszélnek mindenkit, attól neked nem lesz jobb ha rágörcsölsz.

2023. aug. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
1# hogy csinálod?
2023. aug. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!