Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Alvás. Hogyan tudsz elaludni:...

Alvás. Hogyan tudsz elaludni: háton, hason, jobb vagy bal oldaladon fekve?

Figyelt kérdés

2023. aug. 26. 16:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Én többnyire a bal oldalamon, a fal felé fordulva.
2023. aug. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Amikor úgy igazán lefekszem aludni, csakis háton

Amikor délután fekszem a gép előtt, és úgy érzem majd elalszom, és "csak lehajtom a fejem pár percre", akkor hason

Reggel amikor felkelek, de még feltengek egy kicsit, akkor oldalt (ilyenkor van hogy visszaalszom, ezért írtam le ezt is)

2023. aug. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Félig az oldalamon, félig hason egy kissé kitekeredve, az egyik lábamat lelógatva az ágyról. Tudom, hogy ez nem egészséges.
2023. aug. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Legkönnyebben, leggyorsabban hason tudok elaludni. Ha reggeli visszaalvásról van szó, az oldalt megy a legjobban, párnát vagy takarót átölelve. A háton fekvés nekem kényelmetlen.
2023. aug. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem időszakonként változik, hogyan a legjobb. Pl. gyerekkoromban mindig hason aludtam, aztán szinte folyamatosan a bal oldalamon, aztán háton, mostanában meg megint mindig hason a legkényelmesebb.
2023. aug. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hason
2023. aug. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Jobb oldalamon, félig hasra fordulva, párnát átölelve.
2023. aug. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Bal oldalra fordulva kicsit osszekuporodva. Néha háton kezeket a fejem fölé téve, de ilyenkor mindig megfajdul a derekam .
2023. aug. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bárhogy.
2023. aug. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Régen szinte csak oldalt fekve, vagy olyan hason-oldalt kitekert pózban, mint amit előttem is írtak. Az utóbbi hónapokban viszont már konkrétan bárhogy képes vagyok, ameddig van nálam egy plüss/párna/takaró, amit át tudok közben ölelni.
2023. aug. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!