Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek miért van, hogy...

Szerintetek miért van, hogy sokkal jobb a közérzetem, amióta kövér lettem?

Figyelt kérdés
Világ életemben vékony srác voltam, de 2020 óta 82 kilóról 105 kilóra híztam (190 centi vagyok). Semmi különös oka nem volt, keveset mozogtam, sokat ettem, és jöttek persze a kilók, mostanra jó nagy pocakom lett. A furcsa az, hogy sokkal jobban érzem magamat így, és időnként kimondottan élvezem, hogy kövér lettem. Tudom persze, hogy egészségügyi szempontból ez iszonyú veszélyes, és fogyókúrázom is -- erről nem kell meggyőznötök. De miért lehet, hogy örömet okoz a kövérség?

2023. aug. 28. 08:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
Mert pszichés beteg vagy, nem okoz neked más örömet, mint az evés. És ugye a mértéktelen evészet következménye a kövérség. Nem maga a kövérséget szereted, hanem az ételt, ami neked pillanatnyi boldogságot okoz, ezzel vezeted le a frusztráltságodat. Találj más boldogságforrást.
2023. aug. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
2-es: nem egészen. Nem az evés okoz örömöt, hanem hogy meghíztam. Amúgy amire te gondolsz, az nem pszichés, hanem mentális betegség. Mielőtt nekiállsz orvosi fogalmakkal dobálózni, nem ártana értened is őket.
2023. aug. 28. 08:48
 3/12 anonim ***** válasza:
80%

#3

Drága kérdező. Mert a pszichés betegség nem ugyanazt jelenti véletlenül, mint a mentális betegség? Szinonimáról még sose hallottál?

2023. aug. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
4-es: Ezek sajnos nem szinonimák, mást jelentenek. Elképesztő, hogy a pszichológiában teljesen járatlan alakok úgy dobálóznak orvosi fogalmakkal, mintha ezt csak másoknak kellene 5-6 évekig tanulni az egyetemen.
2023. aug. 28. 09:14
 5/12 anonim ***** válasza:
85%

Hagyjátok. Ez az a csávó, aki kövérfétises. Mármint a nője hízlalja, és erre élvezkednek.

Mindjárt megkeresem a kérdést. De több is volt már.

2023. aug. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Morzsi007 ***** válasza:
76%
190cm-hez 82 kg az tényleg nem sok. Én arra gondolnék, hogy az éhség, feszültséget okoz valamilyen szinten, stresszt. Most, mint jól lakott óvodás, talán nem annyit “éhezel”, mint 82 kg-osan, mentálisan is jobb, nincsenek gátlások, többet eszel, amennyi jól esik.
2023. aug. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
15%
Eszméletlen bunkó a kérdező a válaszaiban, ez szokatlan egy kövér embertől....
2023. aug. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
28%

Kérdező:

A psziché szinonimái: szellem, spiritusz, lélek

[link]


A mentális mit is jelent?

A mentális minden olyan dolog, amely a szellemi-, értelmi működéshez köthető.

[link]


Na, ezt magyarázd ki, de te csak vaúvavú-zni tudsz, semmi mást. Ez a te értelmi szinted.

2023. aug. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
17%

#9

Én nem vettem volna a fáradságot a helyedben. Hagytam volna a butasága bugyrában, hagy égesse be magát majd, ha valakivel beszélget.

Igazi proli, pancser....

2023. aug. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
33%

#10

Úgy veszem, hogy a mai jócselekedetem megvolt. :)

2023. aug. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!