Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek a mentősökről?

Mi a véleményetek a mentősökről?

Figyelt kérdés

2023. aug. 28. 20:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Tiszteletre méltó. Mentősnek lenni olyan szakma amit én képtelen lennék csinálni. Nem tudnám kezelni a stresszes vagy épp traumás embereket akiket baleset ért vagy valami hasonló rossz történt velük.
2023. aug. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon tetszik a határozottságuk és az erős empatikus képességük.
2023. aug. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Noren1989 ***** válasza:
100%

Élőben nem sokkal talàlkoztam.


Kialakult véleményem ennek következtében nincsen.

2023. aug. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy nagyon alul vannak fizetve ahhoz képest, amilyen munkát végeznek:/


Szerintem sokkal több megbecsülést és tiszteletet érdemelnének.


Ugyanezt gondolom a tűzoltókról, rendőrökről is.

2023. aug. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Mint szakmát tisztelem, mert kell hozzá egy határozottság, talpraesettség, emberség. Folyamatos stressz, látnak mindenfélét, balesetek, halottak. De mellette nekik kell kimenni ellátni az őrjöngő cigányokat is.


Tőlük semmi pénzt nem sajnálnék akkor sem, ha milliós összegeket keresnének.

2023. aug. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
+ Szülést is lekell vezetniük, ha a helyzet úgy adódik?
2023. aug. 28. 20:55
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem a szülés levezetése a legnagyobb problémájuk.. hanem mondjuk egy frontális ütközésben megsérült embert életben tartani.. vagy ha vonat csonkol. Esetleg ha gyerek sérül. Utóbbi a leglélekölőbb.
2023. aug. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%
Itthon a mentősök sokat túlóráznak, alulfizetettek, nem véletlen hogy sok köztük a láncdohányos. Azonkívül nem egyszer történt már attrocitás feléjük, többnyire romák által. Emiatt sajnos sokan frusztráltak is közöttük, jó pár esetet hallottam, pl. hogy szó szerint leüvöltötték annak a fejét, aki egy magatehetetlen csöveshez hívta ki őket, a mentős meg még bele is rúgott egyet a hobóba, és hasonló sztorik.
2023. aug. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon tisztelem őket, rengeteg stressz, trauma jár a munkájukkal.
2023. aug. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Az életben tartás sem lehet kutya, de azokat sem irigylem akiknek félre kell tenni minden ellenszenvüket és az éppen őrjöngő cigányt kell lefogniuk és ellátniuk miközben az egész család ott áll körülöttük felfegyverkezve, gyilkolásra készen. melyik meg éppen nem, az a mentőből lopja a cuccokat.


Aztán ha nem mernek bemenni akkor azért támadják meg őket, meg áll utána a bál, hogy a mentősök miatt halt meg egy úgynevezett ember(szabású).


Plusz valószínűleg sok monoton "unalmas" része is van amikor csak az Ilonka nénihez kell kimenni azon a héten már háromszor bevinni a kórházba vagy apró sérüléseket ellátni, részegeket, csöveseket ellátni. Takarítani utánuk az összehányt kocsit.


Akkor se lennék mentős, ha jól fizetne.

2023. aug. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!